UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Viimane võimalus joosta Stockholmi Maratonil

Baltic Scandinavian Lines

E S I T L E B

STOCKHOLM MARATHON 2010

5. Juunil 2010 stardib järjekordne, arvult 32. Stockholm´i Marathon. Ligemale 20 000 kiireimat registreerujat on juba lunastanud stardipääsme kogemaks omal jalal põhjamaade ühte tähtsaimat ja enim tunnustust pälvinud jooksuvõistlust, kus osalevad maratoonarid üle kogu maailma. Kui tunned, et tahaksid oma võimed proovile panna just sellel, maailma kõige kauneimal ja ladusamini  korraldatud maratonil, siis oleme loonud eeldused, mis võiksid Sind motiveerida osa võtma sellest meeldejäävast jooksusündmusest!

 

Koostöös Stockholm Marathon´i, Baltic Scandinavian Lines´i, Running Expert´i ja New Balance´iga oleme eesti jooksusõpradele kokku pannud erinevatest teenustest koosneva paketi, mis sisaldab:

 

·          Registreerimist Stockholm´i Marathon´ile. NB! Meie kaudu on võimalik maratonile registreeruda ka pärast ametlikku registreerimisaja möödumist (juba 17/10/2009 sai max lubatud osalejate arv täis!)

·          Laevareisi Rootsi, liinil Paldiski–Kapellskär–Paldiski auto- või bussiga, kajutikohti ning hommiku-ja õhtusööke mõlemal suunal ning kaasa anname ka veel lisatoidupaki

·          Treeneri nõuandeid maratoni treeninguteks (personaalne nõustamine = running.expert@gmail.com)

·          Tasuta T-särk New Balance´ilt

·          New Balance ja Pirita Outlet (Regati pst.1) pakuvad professionaalset abi jooksujalatsi valimisel koos jalatestiga

·          50% soodustust New Balance eliit jalatsitele Pirita Outlet´i kaupluses

·          Vajadusel organiseerime soodsalt nii transpordi Kapellskärist Stockholmisse, kui ka ööbimise kohapeal

 

Seega oleme valmis kokku panema just Sinule sobiva, personaalse paketi – selleks võta meiega julgelt ühendust või uuri lähemalt meie kodulehelt, kust leiad detailse info ja hinnad:

 

www.bsl.ee/stockholmmarathon

marathon@bsl.ee

                              

Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

 

Vaata ka siia:

www.stockholmmarathon.se

www.newbalance.ee


Uudis lisatud: 08.02.2010