UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
EMT Järvejooksude loosiauhinnaks Tahe Marine CoastspiritTahe Marine, EastPole ja ajakiri KanuuKajak esitlevad 2010 EMT Järvejooksude loosiauhinda, milleks on matkasüst Tahe Marine Coastspirit.


 

Auhinna loosis osalemiseks pole vaja teha muud, kui osaleda kõigil neljal EMT Järvejooksud sarja kuuluval järvejooksul.

Miks on Järvejooksude auhinnaks just süst? Ja miks just selline süst?

*Aerutamine on maailmas üha enam harrastajaid leidev sportlik hobi. See on suurepäraseks täienduseks iga kestvusspordiala harrastaja treeningprogrammile, andes hea koormuse ülakehalihastele (õla-, selja- ja käelihased), parandades tasakaalutunnetust ning viies sind välja rutiinsest

treeningkeskkonnast. Kuid spordi tegemise asemel võid kasutada süsta lihtsalt Eesti looduse nautimiseks, uute paikade avastamiseks või oma võimete proovilepanekuks.

 

*Eesti loodus pakub aerutamiseks suurepäraseid võimalusi! Siin on piisavalt merd ja saari kui ka aerutamiseks sobivaid jõgesid ja järvi. Ühesõnaga, avastamisruumi jätkub.

 

*Coastspirit on suurte traditsioonidega Eesti süstatootja Tahe Marine uus mudel. Coastspiriti PE-materjalist kere on universaalne, sobides sõitmiseks nii merel kui ka jõgedel-järvedel. Selles on ühendatud hea stabiilsus hea kiirusega.

 

Vaata lisaks:

Tahe Marine – Põhja-Euroopa suurim meresüstade tootja.

www.tahemarine.com


EastPole – Eesti parima valikuga süstavarustuse pakkuja. Tahe paatide
edasimüüja Eestis www.eastpole.ee

KanuuKajak – esimene ainult aerutamisele pühendunud ajakiri Eestis. Esimene number poelettidel aprilli lõpp 2010 www.kanuukajak.ee

 


Uudis lisatud: 26.04.2010