UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
III Kõva Mehe Jooks kostitab spordisõpru elamusterohke rajaga

Laupäeval, 3.juulil kell 13 antakse start III Kõva Mehe Jooksule. Kahel eelmisel aastal osalejate poolt väga positiivse tagasiside saanud värvikas ja Eestis ainulaadne spordisündmus kulgeb ligi 9 km rajal. Krossijooksuks sobival rajal tuleb võistlejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävaks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, muda takistuses ja torudes roomamine, tiheda metsatuka läbimine ja üle poorde turnimine ning palju muud. 

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad
osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Korraldajate ja Salomoni poolt on 250le esimesele lõpetajale Kõva Mehe särk. Lisaks on osalejatele toidupakk ja palju loosiauhindu. Kõik lõpetajad saavad peale jooksu minna väsinud lihaseid kosutama Saunapunkti soome ja vene sauna.

 

Kõva Mehe Jooksu korraldajate Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti eesmärk on mitmekesistada liikumisharrastuse ja rahvaspordiürituste kalendrit ning pakkuda harrastusportlastele võimalust ennast proovile panna. Neli päeva enne jooksu on juba pea 200 seiklushuvilist jooksusõpra end kirja pannud.  Stardinimekirjas on ka 2010. aasta kahekordne Eesti murdmaajooksu meister Evelin Kärner ja esimese Kõva Mehe Jooksu võitja Sander Vaher


Eelregistreerimine III Kõva Mehe Jooksule lõppeb neljapäeval, 1.juulil.
Info, registreerimine ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused
www.stamina.ee/kovamees
või telefonil 6718548

Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Asukoha
kaart 


Kohalejõudmise info

Tallinna poolt: Laagri keskusest sõita 2 km Vanamõisa küla või Saue linna poole.

Saue poolt:  sõita Alliku Laagri poole.
Kuna hetkel on Saunapunkti juures asuva silla remont, siis on palju ümbersõidu märke. Kuna parkimine on korraldatud mõlemal pool silda, siis seega tuleb ümbersõidumärkidest edasi sõita. Jalakäiatele on sild avatud!

Uudis lisatud: 30.06.2010