UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Laupäeval joostakse 29.korda ümber Pühajärve

Stardiprotokoll

Laupäeval, 10.juulil kell 12 antakse start 29. jooksule ümber Pühajärve. EMT Järvejooksude sarja kolmandale jooksule, 10,7 km pikkusele ringile ümber Pühajärve on oodata rekordarv osalejaid.  Neljapäeva hommikuks on end kirja pannud üle 900 jooksusõbra. Lisaks jooksjatele on oodatud ka kõik kepikõndijad, sest ümber Pühajärve saab harrastada ka kepikõndi. 1100 esimest lõpetajat ootab finišis medal.
Kell 11 on kõik väikesed jooksusõbrad oodatud Pühajärve Puhkekeskuse pargis toimuvatele Lotte lastejooksudele. Lapsed saavad end kirja panna enne starti ja osalemine lastele on tasuta.

Meeste konkurentsis on kohal peaaegu kõik Eesti parimad pikamaajooksjad. EMT Järvejooksude sarjas peale kahte jooksu liidrikohal olevale Pavel Loskutovile üritavad Pühajärvel väärilist konkurentsi pakkuda nooremad jooksjad eesotsas Sportkeskus.ee esindaja Taivo Püiga. Oma sõna on öelda kindlasti ka vanameister Vjatseslav Koshelevil Sillamäe Kalevist, kes peale kahte jooksu on üldarvestuses teisel kohal. Naistest on peapretendendid esikohale Tartu Ülikooli ASK värvides võistlevad Keenia jooksjad Irene Chepkirui ja Usila Koech. EMT Järvejooksude arvestuses jätkab naistest esikohal Evelin Kärner, kes viimati näitas oma mitmekülgsust võiduga Kõva Mehe Jooksul.

Lisaks rahvasportlastele ja tippjooksjatele on 29. jooksule ümber Pühajärve end kirja pannud ka paljude erinevate alade sportlased. Osalema on oodata ka Otepääl treeninglaagris viibivaid Eesti koondise murdmaasuusatajad.

Sarja spordipartner adidas nõustab Pühajärve Puhkekeskuse pargis õige jooksujalanõu valikut ja pakub väga heade hindadega uusimat adidase  jooksuvarustust. Sparta Spordiklubi fitnessitreenerid teevad enne järveringile minekut jooksusõpradele meeleoluka soojenduse. Eesmärgiks valmistada võistlejad ette ees ootavateks katsumusteks ning anda neile rajale kaasa hea tuju ning mõnus meeleolu.

Võistluspäeval toimub Pühajärve Puhkekeskuse pargis ka Öko- ja loodustoodete laat, kus on võimalik degusteerida mahetoitu.

Jooksusõpradel on võimalus pikendada sportlikku nädalavahetust Pühajärvel, sest pühapäeval, 11.juulil toimub Pühajärve Puhkekeskuses ka Deloitte Rahvatriatloni sarja 2.etapp.


Eelregistreerimine
 29.jooksule ümber Pühajärve lõpeb neljapäeval, 8.juulil. Viimane võimalus end jooksule kirja panna on 2 tundi enne starti Pühajärve Puhkekeskuse pargis.
Info ja registreerimine
www.stamina.ee/jarvejooks.
EMT Järvejooksude tulemused peale 81. Suurjooksu ümber Viljandi järve ja 39. jooksu ümber Harku järve.

Uudis lisatud: 08.07.2010