UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Suusateisipäevakud ootavad suusatama nii harrastajaid kui ka tõsiseid suusatajaid

Talvine liikumisharrastuse sari Suusateisipäevakud ootab 2011. aastal kümnel teisipäeval suusatamisest lugupidavaid inimesi Tallinna valgustatud liikumisradadele.
2011. aasta Suusateisipäevakute esimene etapp toimub juba 11. jaanuaril, kui Stamina ja Sparta Spordiklubi kutsuvad kõiki spordisõpru Nõmme Spordikeskusesse sarja kolmanda hooaja avamisele. 

Suusaneljapäevakute vaim on tagasi
Suusateisipäevakute sarjas saab osaleda nii tiimidena kui ka individuaalvõistlejatena ning lõpparvestuses pretendeerivad kõrgetele kohtadele need tiimid ja võistlejad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel ja lähevad suusarajale kella 15.00 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad.
Erinevus kahe talvel Stamina korraldatud Talveradade sarjaga seisneb aga selles, et kui seni toimus arvestus vaid osaluskordade peale, siis uuel hooajal on sarjaga põhjust liituda ka võidusuusatajatel. Nimelt on igal etapil esimesel ja viimasel tunnil võimalus suusatada aja peale ehk siis lähiminevikus toimunud suusaneljapäevakute vaimus saavad võidu suusatada soovijad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid EMT Estoloppeti maratone.

Suusateisipäevakute sarjaga tasub liituda algajatel ja vilunud suusatajatel
Korraldajatelt ja sarja partneritelt on sarjas osalejatele ette nähtud mitmed lisaväärtusi. Seega tasub kõigil neil, kes juba suusatavad
või alles mõtlevad suusatamisele end igal juhul registreerida kümneetapilisele Suusateisipäevakute sarjale.
Kõigile sarjale registreerinutele on ajavõtukiibi, mille alusel toimub osaluskordade ja kiireimate aegade arvestus, ettenäitamisel sarja etappidel järgmised teenused.

1. Igal etapil kell 18.00 – 20.00 jagavad Sparta suusatreenerid Raul Olle, Jaanus Teppan või Marius Unt sarjas osalejatele tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast.
2. Igal etapil on vanade suusaneljapäevakute vaimus kella 15.00 – 16.00 ja 19.00 – 20.00 aja peale suusatamine ning selguvad ka etappide kiireimad.
3. Nõmme ja Pirita Spordikeskustes on osalejatele pesemine ja Nõmmel ka sauna kasutamine soodustingimustel
4. Kõigile registreerinud osalejatele on igal etapil kuum tee.
5. Etappidel on Suusabuss, kus osalejatel pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)
6. Nõmmel ja Pirital on suusavarustuse laenutus sarjas osalejatele soodushinnaga  
7. Etappidel saab mõõta oma tervisenäitajaid - vererõhku, pulssi ja rasvaprotsenti. Kahel esimesel ja kahel viimasel etapil saab lisaks mõõta ka oma veresuhkrut ja kolesterooli
8. Igal etapil loositaks toetajate auhindu
9. Sarja lõpetab ühine lõpupidu, kus autasustakse parimaid tiime ja individuaalosalejaid.

Suusateisipäevakute info ja registreerimine www.stamina.ee/talverajad

Uudis lisatud: 30.12.2010