UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Rahulikku jõuluaega ja sportlikku aastalõppu!

Stamina Spordiklubi soovib rahulikku jõuluaega ja sportlikku aastalõppu!

Ootame kõiki liikumisharrastuse sõpru ka 2012. aastal osalema erinevatele rahvaspordiüritustele. Allpool lühidalt ka üritused ja sarjad, mis pakuvad liikumisrõõmu erinevatele sihtgruppidele

EMT Suusateisipäevakud

Jaanuarist kuni märtsini korraldab Stamina SK Tallinnas 10 etapilise Suusateispäevakute sarja, mille eesmärgiks on pakkuda harrastajatele suusatehnika koolitust, nõustamist suusavarustuse valikul ja õige kasutamisel. Samuti antaks osalejate nõu Eestis toimuvatele suusamaratonideks valmistumisel. 
www.stamina.ee/suusatamine


EMT Järvejooksud

2012. aastal jätkub EMT Järvejooksude sari, kuhu kuuluvad järgmised jooksud
83. Suurjooks ümber Viljandi järve – 01. mai (kaaskorraldaja)
41. Jooks ümber Harku järve  – 16. juuni
31. Jooks ümber Pühajärve– 7. juuli
40. Jooks ümber Ülemiste järve – 25. august
Maist kuni augustini toimub kogu vabariigi elanike hulgas järjest enam populaarsust võitnud Järvejooksude sari, mis koondab endasse jookse (jooksud ümber Viljandi, Harku, Pühajärve ja Ülemiste järve) ümber Eesti järvede. 2012.aastal 11. hooaega toimuv Järvejooksude sari on mõeldud neile, kelle jaoks jooksmine on juba harjumuspärane, samuti uute väljakutsete saamiseks ja motivatsiooniks tervisejooksu sarjas osalejatele. Nelja järvejooksu kogupikkus moodustab klassikalise maratoni, siis on sarjas osalemine ka heaks vaheetapiks sügiseseks jooksumaratoniks valmistumisel.
Info www.stamina.ee/jarvejooks

Eesti Energia Tervisejooks ja Eesti Energia Tervisekõnd

Tervisesportlaste hulgas populaarne Tervisejooksu alustab kümnendat hooaega 2.mail Tallinnas, kus maist septembrini toimub 21 etappi. Tervisekõnni sari alustab seitsmendat hooaega 3.mail.

Maist kuni septembrini toimuvad Tallinna parkides ja metsades 21 etapilised Tervisjeooksu ja Tervisekõnni sarjad, mis on mõeldud algajatele ja neile, kes kunagi on tegelenud spordiga, aga nüüd on liikumisharrastusest kõrvale jäänud. Tervisejooksu sari toimub juba kümnendat ja Tervsiekõnni sari seitsmendat korda. Mõlemas sarja rõhutatakse osalejatele liikumisharrastuse regulaarsuse olulisusest ning antakse sellega seotud nõuandeid.
www.stamina.ee/tervisejooks www.stamina.ee/tervisekond
 

KÕVA MEHE KOLMIK

2008. aastal edukalt alustanud Kõva Mehe Jooks toimub 2012.a. juba viiendat korda. 2012. aastal toimub Kõva Mehe nime all kolmiküritus 
Kõva Mehe Kolmik
I Kõva Mehe Talitri - 17.märts
V Kõva Mehe Jooks - 30. juuni
II Kõva Mehe Duatlon - 13. oktoober
KõvaMeheKolmiku sarja eesmärgiks on mitmekesistada liikumisharrastust ja pakkuda harrastajatele võimalust enda proovile panekuks ebatraditsioonilistel võistlusradadel. Sari korraldatakse 2012.aastal esimest korda, viiendat korda toimuv sarja lipuüritus KõvaMeheJooks on aga harrastajate hulgas leidnud kindla poolehoiu. 17.märtsil toimub I Kõva Mehe Talitri, kus takistustega rajal tuleb alade järjekorras joosta, rattaga sõita ja suusatada. 30.juunil toimuval KõvaMeheJooksul peavad osalejad läbima joostes 10 km takistuste rohke raja. 13.oktoobril toimuval KõvamMeheDuatlonil peavad osalejad takistustega rajal alade järjekorras jooksma, rattaga sõita ja veel kord jooksma.

www.stamina.ee/kovamees

Rahvatriatloni sari

2012.aastal jätkab Stamina SK Rahvatriatlonide sarja korraldamist. Rahvatriatlonil saavad osaleda kõik liikumisharrastusega tegelejad. Rahvatriatloni eripäraks on ujumise lühike distants (ujumine maksimaalselt 100 m) ja võimalus saada kohapeal kasutamiseks Rahvatriatloni sarja ametlik jalgratas. Sarja raames toimub 4 etappi – kaks Tallinnas ning Pühajärvel ja Kuressaares.
www.stamina.ee/triatlon


DNB Vana-aasta jooks


Aasta lõpus on kõik jooksu- ja kepikõnnisõbrad oodatud juba 10. Vana-aasta Heategevusjooksule, mis toimub detsembri lõpus.

www.stamina.ee/rahvajooks  


Uudis lisatud: 24.12.2011