UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Registreeri Sparta Suusateisipäevakutele ja võida uhke Thule suusaboks!

                  

Sparta Suusateisipäevakud jätkavad harrastajate talvise liikumisharrastuse sarja traditsiooni ning 2012.aastal EMT nime all ja 2013.aastal juba viiendat aastat toimuva suusasarja 1.etapp toimub juba 8.jaanuaril Pirita suusaradadel.
Kindlasti tasub end kirja panna juba sarja alguseks, sest kõigi esimeseks etapiks registreerunute vahel loositakse Thule suusaboks väärtuses 600 eurot!

Sparta Suusateisipäevakutega oodatakse liituma nii harrastajaid kui ka võistlejaid ning osaleda saavad kolme kuni viieliikmelised tiimid ja individuaalvõistlejad. Sarja etapid toimuvad Tallinna valgustatud ja hooldatud suusaradadel Pirital, Nõmmel ja Järvel
Kokkuvõttes pretendeerivad väärt auhindadele need tiimid ja individuaalsuusatajad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel,
lähevad suusarajale kella 15.00 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad ning koguvad nii loosirattasse rohkem hääli!

Lisaks harrastussuusatajale on ka uuel hooajal sarjaga põhjust liituda võidusuusatajatel. Nimelt on igal etapil kell 19.00 võimalus suusatada aja peale ehk siis lähiminevikus toimunud suusaneljapäevakute vaimus saavad võidu suusatada soovijad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid Estoloppeti maratone.

Sparta Suusateisipäevakute sarjaga tasub liituda algajatel ja vilunud suusatajatel, sest korraldajatelt ja sarja toetajatelt on sarjas osalejatele ette nähtud mitmed lisaväärtusi. Seega tasub kõigil neil, kes juba suusatavad või alles mõtlevad suusatamisele end igal juhul registreerida kümneetapilisele suusateisipäevakute sarjale.
Kõigile sarjale registreerinutele on ajavõtukiibi, mille alusel toimub osaluskordade ja kiireimate aegade arvestus, ettenäitamisel sarja etappidel järgmised teenused.

1.        Igal etapil kell 17.00 ja 18.00 jagavad Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan, Marius Unt või Eiko Toom sarjas osalejatele tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast

2.        Analoogselt eelmise aastaga on igal etapil kell 19.00 aja peale suusatamine ning selguvad ka etappide kiireimad.

3.         Etappidel on Suusaliidu Suusabuss, kus osalejatele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)

4.        Nõmmel ja Pirital on suusavarustuse laenutus sarjas osalejatele soodushinnaga  

5.        Kõigile registreerinud osalejatele on igal etapil kuum tee.

6.        Nõmme ja Pirita Spordikeskustes on osalejatele pesemine ja Nõmmel ka sauna kasutamine soodustingimustel. Järve suusarajal toimuvatel etappidel saavad osalejad kasutada Sparta spordiseltsi sauna- ja pesemisteenuseid.

7.        Kõik osalejad saavad sarja jooksul kahel korral mõõta oma tervisenäitajaid (vererõhk, pulss, rasvaprotsent, veresuhkur ja kolesterool), mille alusel aantakse ka nõu oma tervisekäitumise parandamiseks.

8.        Etappidel loositakse toetajate auhindu

9.        Sarja lõpetab ühine lõpupidu, kus autasustakse parimaid tiime ja individuaalosalejaid.

Sparta Suusateisipäevakute info ja registreerimine www.stamina.ee/suusatamine


Uudis lisatud: 21.12.2012