UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
3.Kõva Mehe Duatlon paneb võistlejad ja rattad proovile

Laupäeval, 2.novembril kell 12 antakse start 3. Kõva Mehe Duatlonile, kus omavahel on seotud ekstreemsem rattasõit ja krossijooks.
Maailmas Off-Road duatlonina tuntud võistlusel tuleb osalejatel sügisestel Saunapunkti radadel joosta takistustega trassil 3 km, sõita rattaga 12 km ja lõpetuseks veel kord joosta 3 km. Distantsi jooksul tuleb ületada ja läbida erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt duatloni jaoks ehitatud takistusi.

Mõlemad jooksudistantsid koosnevad kahest 1,5 km pikkusest ringist. Jooksuringil on mitmed takistused (üle müüri turnimine, üle ja läbi autokummide jooksmine jms). Rattaring koosneb kolmest 4 km ringist ja rajal on mitmeid takistusi (läbi kraavi ja üle küngaste sõitmine, läbi ja/või üle autokummide sõitmine jms) 

Kõva Mehe Duatloni lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Kõik lõpetajad saavad peale jooksu minna väsinud lihaseid kosutama Saunapunkti soome ja vene sauna.

Kõva Mehe Duatlon lõpetab kolmikürituse, kuhu kuulusid lisaks duatlonile ka talitriatlon ja populaarne Kõva Mehe Jooksu. Ürituse korraldajate Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti eesmärk on mitmekesistada liikumisharrastuse ja rahvaspordiürituste kalendrit ning pakkuda harrastusportlastele võimalust  ennast ekstreemsemates oludes proovile panna. 

Eelregistreerimine 3. Kõva Mehe Duatlonile lõpeb neljapäeval, 31.oktoobril.
Info, registreerimine ja eelmise Kõva Mehe Duatloni meenutus www.stamina.ee/kovamees või telefonil 6718548

Kõva Mehe Duatloni võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Asukoha kaart 

Kohalejõudmise info:
Kohale saab ka elektrirongiga, maha tulla Padula peatuses
Autoga Tallinna poolt: Laagri keskusest sõita 2 km Vanamõisa küla või Saue linna poole.
Saue poolt: sõita Alliku Laagri poole.
Parkimine on võistluskeskuses


Uudis lisatud: 02.10.2013