3031

Stamina > Täpsem tutvustus
Täpsem info
5.Tondiraba Sisemaratoni võitsid Rolandas Silius ja Klarika Kuusk

Viiendat korda Tondiraba jäähallis toimunud sisemaratoni lõpetasid kõik 57 starti tulnud jooksjat!. Kiireim oli leedulane Rolandas Silius, teisena lõpetas parima eestlasena Cris Poll. Silius läbis 167 korda 252,67 meetri pikkuse ringi ajaga 2:52.20. Poll kaotas võitjale kolme minuti ja 24 sekundiga. Kolmandana lõpetas leedululane Antanas Zukauskas (2:58.31). Naistest mahtusid esikolmikusse vaid eestlased, kiireim oli Klarika Kuusk ajaga 3:25.38, teisena lõpetas Katriin Ivanov (3:36.16) ja kolmandana Esta Prangel (3:41.24).
Osalejatel oli võimalus saada kirja ka 6 tunni tulemus ehk läbitud distants. Maratoni neljandana lõpetanud lätlane Peteris Cabulis läbis kuue tunniga 289 ringi ehk 73,022 km, mis teeb keskmiseks km tempoks alla 5 min/km! Naistest jooksis kuue tunniga pikima maa ehk 56,59 km leedulanna Lina Abromaityte-Šmaiže