UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiRattasoitTreeningnuanneFirmast
  Täpsem tutvustus

   
 
Juuli 2019
 
 
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
 

Stamina > Täpsem tutvustus
Täpsem info
EMT Järvejooksude loosiauhinnaks Tahe Marine CoastspiritTahe Marine, EastPole ja ajakiri KanuuKajak esitlevad 2010 EMT Järvejooksude loosiauhinda, milleks on matkasüst Tahe Marine Coastspirit.


 

Auhinna loosis osalemiseks pole vaja teha muud, kui osaleda kõigil neljal EMT Järvejooksud sarja kuuluval järvejooksul.

Miks on Järvejooksude auhinnaks just süst? Ja miks just selline süst?

*Aerutamine on maailmas üha enam harrastajaid leidev sportlik hobi. See on suurepäraseks täienduseks iga kestvusspordiala harrastaja treeningprogrammile, andes hea koormuse ülakehalihastele (õla-, selja- ja käelihased), parandades tasakaalutunnetust ning viies sind välja rutiinsest

treeningkeskkonnast. Kuid spordi tegemise asemel võid kasutada süsta lihtsalt Eesti looduse nautimiseks, uute paikade avastamiseks või oma võimete proovilepanekuks.

 

*Eesti loodus pakub aerutamiseks suurepäraseid võimalusi! Siin on piisavalt merd ja saari kui ka aerutamiseks sobivaid jõgesid ja järvi. Ühesõnaga, avastamisruumi jätkub.

 

*Coastspirit on suurte traditsioonidega Eesti süstatootja Tahe Marine uus mudel. Coastspiriti PE-materjalist kere on universaalne, sobides sõitmiseks nii merel kui ka jõgedel-järvedel. Selles on ühendatud hea stabiilsus hea kiirusega.

 

Vaata lisaks:

Tahe Marine – Põhja-Euroopa suurim meresüstade tootja.

www.tahemarine.com


EastPole – Eesti parima valikuga süstavarustuse pakkuja. Tahe paatide
edasimüüja Eestis www.eastpole.ee

KanuuKajak – esimene ainult aerutamisele pühendunud ajakiri Eestis. Esimene number poelettidel aprilli lõpp 2010 www.kanuukajak.ee

 


Uudis lisatud: 26.04.2010