UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiRattasoitTreeningnuanneFirmast
  Täpsem tutvustus

   
 
Detsember 2019
 
 
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 

Stamina > Täpsem tutvustus
Täpsem info
Kuni sõbrapäevani Eesti Energia Tervisejooksule ja Tervisekõnnile sõbrahinnad


Eesti Energia annab jooksu- ja kõnnisõpradele terviselaengu 

Kas mäletate veel seda tunnet pärast väikest metsajooksu? Kuidas keha suriseb terviselaengust ning on üdini virgunud ja vaimustuses... 

Alates 2003. aastast on iganädalane jooksusari, mis teist aastat toimub Eesti Energia Tervisejooksu nime all, pakkunud Tallinna jooksusõpradele võimalust kord nädalas koos sõpradega joosta kodulinna kaunites paikades. 2006. aastal käivitati käijatele ja kepikõndijatele mõeldud sõsarsari, tänase nimetusega Eesti Energia Tervisekõnd.
Lisaks sellele, et sarjaga liitunud on kõige paremal moel hoolitsenud  oma tervise ja parema enesetunde eest, on veel palju häid põhjuseid osalemiseks. Valitsev sportlik õhkkond ja paljude koostööpartnerite erinevad ettevõtmised mõlema sarja raames on kindlasti andnud harrastajatele palju indu ning teadmisi oma spordihuvi arendamisel.
Peakorraldaja Stamina koos toetajatega on veendunud, et ka sel aastal tasub alates mai esimesest nädalast vähemalt kord nädalas argimured unustada ja tossud jalga lükata, et siis kas üksi või koos oma tiimiga jooksu- või kõnnikilomeetreid kogudes ka oma tervise eest hoolt kanda.
Kuigi uue hooaja alguseni on veel aega, siis esimese harjutusena tuleb ka nüüd kokku panna mőnus tiim ja registreeruda 2011. aasta Eesti Energia Tervisejooksule või Tervisekõnnile. Kui sarjale kirja pandud, siis vőib juba vaikselt sooja hakata tegema, sest esimesed etapid mais pole enam kaugel!

Kuni Sõbrapäevani on kõigile jooksu- ja kõnnisõpradele sõbrahinnad!

Info ja registreerimine
Eesti Energia Tervisejooks www.stamina.ee/tervisejooks
Eesti Energia Tervisekõnd www.stamina.ee/terviskond


Uudis lisatud: 10.02.2011