Ava võistluse menüü
Üldinfo Audi Heategevusliku Jooksukuu virtuaaljooks 18. Audi Vana-aasta jooksu juhend 14. Audi Vana-aasta maratoni juhend 6. Audi Vana-aasta teatemaratoni juhend Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksu juhend Registreerunud Tulemused

6. Audi Vana-aasta teatemaratoni juhend

Toimumisaeg ja – koht
Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooks toimub ajavahemikul laupäev, 19.detsember 2020 – kolmapäev, 31.märts 2021.

Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooks on TASUTA lisavõimalus Audi Heategevusliku jooksupäeva erinevatele distantsidele registreerunud osalejatele jooksu- ja liikumisharrastuse jätkamise motiveerimiseks ning osalejate heategevusliku tegevuse hoogustamiseks.

NB! Osalejatele ei saadeta medaleid, diplomeid jne posti teel, medalid saab reaalselt toimuva Audi Heategevusliku jooksupäeva jooksu, maratoni või teatemaratoni distantsil osaledes 3. aprillil 2021.
Soovituslik alustamise ja lõpetamise koht asub Rocca al Mare kooli parkimisplatsil Vabaõhumuuseumi teel ja on tähistatud.  Asukoha kaart

Heategevus
Audi Vana-aasta jooksupäev toetab Eesti Agrenska Fondi. Jooksu ja maratoni osaleja osavõtutasust läheb heategevuseks 5 € ning teatemaratoni tiimi osavõtutasust 25 € ehk iga tiimi panustab samuti 5 €.  
Audi Eesti lisab iga Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksul joostud ringi eest 0,1
€ Eesti Agrenska Fondile.

 

Osalejad ja registreerimine
Osaleda saavad 2020 Audi Vana-aasta jooksupäeva maratonile, jooksule või teatemaratonile registreerinud osalejad.
Registreerinud osalejad saavad startida endal sobival päeval ja ajal alates 19.12.20 alates 00:01 ja lõpetamine kuni 31.03.21 25:59.
Registreerimine toimub Audi Vana-aasta jooksupäeva kodulehel https://stamina.ee/et/jooksupaev/

 

Osavõtja vastutus

Osaleda võivad kõik jooksuhuvilised, kes on piisavalt treenitud antud distantsi läbimiseks ja registreerinud vastavalt Audi Vana-aasta jooksu, maratoni või teatemaratoni distantsile.


Rada

Kaugjooks toimub Audi Vana-aasta jooksupäeva ametlikul rajal, mille 1(ühe) ringi pikkus on 8,44 km. Rajal on km tähised. Rajakaardi link 


Tulemuse ehk osaluskorra arvestamine: 

 1. Kaugjooks toimub perioodil 19.12.2020 – 31.03.2021 ehk nelja nädala jooksul.
 2. Distantsi läbimise algus peab olema hiljem kui 19.12.20 alates 00:01 ja lõpetamine kuni 31.03.21 25:59. Alguse ja lõpetamise aeg loetakse kas laetud failist või sisestab osaleja tulemuse käsitsi lisamisel ise. Tulemuse käsitsi lisamisel tuleb kindlasti lisada pildi fail (jpg, png) läbitud trassist, et oleks võimalik vajadusel kontrollida, et joosti/kõnniti ametlikul rajal.
 3. Kaugjooks toimub ametlikul Audi Vana-aasta jooksupäeva rajal. 8,44 km pikkune rada on tähistatud ürituse km märkide ja suunanooltega ning samuti on tähistatud ringi algus ja lõpp punkt. Korraga läbib iga osaleja vähemalt 1 ringi ehk 8,44 km. Järjest võib läbida ka rohkem kui 1(ühe) ringi ja max arvesse minevate ringide arv on 5(viis) ehk täis maraton 42,2 km.
 4. Osaleda saavad 2020 Audi Vana-aasta jooksupäeva maratonile ja jooksule registreerinud osalejad ning teatemaratonile registreerinud tiimide liikmed. Kõik nendele distantsidele eelregistreerinud osalejad kantakse Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksu osalejate stardinimekirja ja kõigile tekib kaugjooksu individuaalne osalus.
 5. Osaluskorra, ajavõtu ja läbitud distantsi fikseerimine toimub osaleja isikliku mõõteseadmega (spordikell, nutitelefon vms). Arvestus käib ametlikul rajal läbitud ringide põhjal ehk arvesse lähevad täisringid ... min pikkus 8,4 km.
 6. Osaluskorra arvestamine:
 • Osaleja peab olema kantud Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksu stardinimekirja
 • Läbida kaugjooksu toimumisperioodi jääval ajavahemikul minimaalselt 1 ring ettenähtud ametlikul rajal pikkusega 8,44 km ja fikseerida see oma mõõteseadmega.

 

 • Laadida mõõteseadme logifail (soovitavalt kas gpx, tcx või fit formaadis) kaugetapi toimumisperioodi jooksul üles Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksu osalejate nimekirjas ... otsin oma nime nimekirjast ja klikk Lisa tulemus . Ühte faili saab üles laadida ühe korra. Vajadusel võib faile kustutada ja laadida uus. Kui on täis distants 42,2 km siis iga järgmine laadimine laeb viimasena laetud faili üle ehk kustutab viimati laetud vana ja lisab uue.
 • Kaugjooksu tulemused avaldatakse jooksvalt esialgsete mitteametlike tulemustena ürituse kodulehel https://stamina.ee/et/jooksupaev
 1. Korraga võib läbida rohkem kui ühe ringi. 1 ring on 8,44 km , 5 ringi on maraton ehk 42,2 km.

 

Osalejate motiveerimine ja paremusjärjestus

Paremusjärjestust Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksul ei selgitata.

Tulemuste protokoll järjestatakse läbitud distantsi ja selleks kulunud aja arvestamisel ehk esiteks läbitud distants ja siis selleks kulunud aeg.
Kõigi kaugjooksu perioodi jooksul vähemalt 5 ringi ehk maratonidistantsi (5 x 8,44 km) läbinud osalejate vahel loositakse loosiauhindu.

Osalemise reeglid ja osaleja vastutus

Ohutuse huvides peavad osavõtjad täitma kõiki liikluseeskirju.  Osalemine toimub osaleja omal riisikol. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksul osalemine peab toimuma vastavalt sellel ajahetkel kehtivatele üldistele liikumisreeglitele.

Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksul osalemine ei anna õigust kehtestatud piiranguid eirata. Terviseohutuse huvides soovitame kergliikluteedel liikudes hoida teiste inimestega vahet vähemalt 2 meetrit ja mitte liikuma rohkem kui 2 inimest koos. Märgates terviseprobleemiga inimest, palume helistada hädaabinumbril 112.
Heategevusliku jooksupäeva kaugjooksu stardinimekirja kandmisega kinnitab osavõtja nõusolekut käesoleva juhendiga.

Peasponsor
Audi
Toetajad
Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tere
enervit

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tere
enervit