Saaremaa Duatloni lõpetajatele Kabisa Vitamin

19.09.2023

Kosutav Kabisa Vitamin ootab kõiki lõpetaid

Saaremaa Duatlonil on võimalus tutvuda väärt Kabisa jookidega

Kabisa jookides ei ole kasutatud säilitusaineid, keemilisi suhkruid ega suhkruasendajaid. Kõik tooted on tehtud looduslikest ekstraktidest näiteks shenzhen, guarana, magneesium ning peedisuhkur mis annab toodetele puhta, maheda ja hea maitse. Innovatiivsus jätkub ja tooteid tuleb 2023 viimases veerandis juurde.

 

Kabisa tooteid müüakse praegu 80 riigis, kuid Skandinaavia ja Baltikum on seni jäänud puutumata. Koostöös Kabisa tehasega on leitud aga ühine keel ja tänaseks pakutakse jooke ka Skandinaavias ja Baltikumis. 

 

Energiajoogiks on Kabisa 100% Real Energy, vitamiini joogid Kabisa Vitamin ja Kabisa Spicy Ginger turgutavad keha ja vaimu. Kabisa sarnaseid jooke Skandinaavia ja Baltikumi turul ei ole. Joogid on olnud mõnda aega juba väiksemates kohtades müügil ning väga meeldiv on näha, kuidas nõudlus kvaliteetsete ja tõesti heade jookide osas aina kasvab sest joogid ise on väga silmapaistvad ja kutsuvad proovima.
Kabisa Vitamin joogi saavad kõik Saaremaa Duatloni lõpetajad, aga nii seda kui teisi Kabisa jooke saavad soovijad osta Saaremaa Duatloni võistluskeskuses 23.septembril.

 

Peatoetaja

Vöimalus

Toetajad

Alexela
ETL
KULKA
Tupla