Heategevus

2020.aasta Audi Vana-aasta jooksul, maratonil ja teatemaratonil osalejad annavad oma panuse heategevusse.

 

Audi Vana-aasta jooksu ja maratoni osaleja osavõtutasust läks heategevuseks 5 € ning teatemaratoni tiimi osavõtutasust 25 € ehk iga tiimi panustab samuti 5 €.

Audi Vana-aasta jooks toetab ka 2020.aastal Eesti Agrenska Fondi.

 

Tammistu Perekeskust veab Eesti Agrenska Fond, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu.
SA Eesti Agrenska Fond asutati 2003.a. ning on sellest ajast alates aidanud väga paljudel hoolduskoormisega elavatel inimestel oma igapäevaeluga toime tulla. Fondi patroon on President Kersti Kaljulaid.

 

2015.a. valmis Fondi Tammistu perekeskuse peahoone, milleks on täielikult ligipääsetavaks muudetud ning kõigi tänapäeva mugavustega varustatud ajalooline Tammistu mõisa peahoone. 2018.aastast käib  uute teenuste – täiskasvanud liitpuudega noortele intervallhoolduse võimaldamise kohtade rajamine ning samuti toetab Sotsiaalministeerium puuetega laste lapsehoiu pakkumise tingimuste parandamist.

 

Abi kõikide nende tegevuste, tugiisikute koolitamise, perede ja noorte täiskasvanute abistamiseks on väga väga teretulnud.

 

www.agrenska.ee


Rekvisiidid:
Registriaadress: Lunini 6, Tartu
Tegevuskoht: Tammistu perekeskus Tartumaal
SA Eesti Agrenska Fond registrinumber 90007514
Swedbank: EE812200221021519207

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE