2020 Audi heategevuslik jooksupäev toimub 19.detsembril

15.09.2020

Teatemaratoni 1.vahetuse jooksjad ja maratoonarid avavad pika jooksupäeva

Laupäeval, 19. detsembril toimub Rocca al Mares 18. korda Audi heategevuslik jooksupäev, kus on võimalik joosta maratoni ja 8,4 km jooksu või osaleda teatemaratonis.

 

Pika jooksupäeva programmi kuulub kolm distantsi.  Kell 9.30 avavad võistluspäeva 14.korda toimuv klassikaline maraton ehk 42,195 km ja kuuendat korda programmi kuuluv teatemaraton,  kus tiimi kuulub viis jooksjat ja iga liige läbib ühe 8,4 km ringi. Kell 13.00 stardib viimase distantsina 18.Audi Vana-aasta jooks, kus läbida tuleb üks 8,4 km ring.
Teatemaratonil kasutakse teatevahetuse edasiviimiseks standardset teatepulka, mis sisaldab ka ajavõtukiipi.  Teatepulga abil fikseeritakse nii iga teatemaratonil osaleva jooksja etapiaeg, kui võistkonna koguaeg. Teatepulk on kerge kaaludes vaid 56 grammi ning selle võib mugavamaks jooksmiseks kasvõi käisesse lükata. Teatevahetuse protseduur muudab etapivahetuse jälgimise atraktiivseks.


Traditsiooniliselt annavad kõik Audi Vana-aasta jooksupäeval osalejad oma panuse heategevuseks. Nii nagu 2019.aastal nii ka 2020.aastal toetatakse Eesti Agrenska Fondi, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu. SA Eesti Agrenska Fond asutati 2003.a. ning on sellest ajast alates aidanud väga paljudel hoolduskoormisega elavatel inimestel oma igapäevaeluga toime tulla. Fondi patroon on President Kersti Kaljulaid.
Jooksu ja maratoni osaleja osavõtutasust läheb heategevuseks 5 € ning teatemaratoni tiimi osavõtutasust 25 € ehk iga tiimi panustab samuti 5 € heategevusena
Võistluskeskus asub Rocca al Mare koolis, sealsamas on korraldatud pakihoid ning riietumise võimalus. Peale võistlust on osavõtjatel võimalik ennast koolis pesta ja käia saunas ning kasutada ka ujulat.

Soodsam ehk 1.registreerimise voor kestab kuni 10.oktoobrini
2020 Audi Vana-aasta jooksu, maratoni ja teatemaratoni info ja registreerimine

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE