Audi Vana-aasta jooksupäev kutsub taas üheskoos jooksuga head tegema

05.10.2021

Audi Vana-aasta jooksupäev sobi kõigile jooksusõpradele!

19. korda toimuval Audi heategevuslikul jooksupäeval on laupäeval, 18. detsembril võimalik joosta maratoni ja 8,4 km jooksu või osaleda teatemaratonis.

Peale eelmise aasta keeldusid on korraldajad optimistlikud ja usuvad, et 2021.aasta lõpus saab traditsiooniline Audi Heategevuslik jooksupäev toimuma kõigile harjumuspärases formaadis. Nagu varasematel aastatele, nii kuulub ka sel korral pika jooksupäeva programmi kolm distantsi.  Kell 9.30 avavad võistluspäeva 15.korda toimuv klassikaline maraton ehk 42,195 km ning teatemaraton ,  kus tiimi viiest liikmest igaüks läbib ühe 8,4 km ringi. Kell 13.00 stardib viimase distantsina 19.Audi Vana-aasta jooks, kus läbida tuleb üks 8,4 km ring.
Teatemaratonil on kavas naasta ekideni traditsioonide juurde ning asendada teatepulk tasukiga. Kõik registreerinud tiimid saavad tiimi nime ja tiimi numbriga tasuki, mis on eelnevalt varustatud ajavõtukiibiga. Esimese vahetuse jooksja paneb tasuki endale kaela ja oma etapilt vahetusalasse jõudes tuleb tasuki üle anda käest kätte. Tasuki viskamisel kaasneb tiimi diskvalifitseerimine. 


Traditsiooniliselt annavad kõik Audi Vana-aasta jooksupäeval osalejad oma panuse heategevuseks. Nii nagu viimasel kolmel aastal, nii toetatakse ka sel korral Eesti Agrenska Fondi, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu. SA Eesti Agrenska Fond asutati 2003.a. ning on sellest ajast alates aidanud väga paljudel hoolduskoormisega elavatel inimestel oma igapäevaeluga toime tulla. Fondi patroon on President Kersti Kaljulaid.
Jooksu ja maratoni osaleja osavõtutasust läheb heategevuseks 5 € ning teatemaratoni tiimi osavõtutasust 25 € ehk iga tiimi panustab samuti 5 € heategevusena

Võistluskeskus asub Rocca al Mare koolis, sealsamas on korraldatud pakihoid ning riietumise võimalus. Peale võistlust on osavõtjatel võimalik ennast koolis pesta ja käia saunas ning kasutada ka ujulat.

2021 Audi Vana-aasta jooksu, maratoni ja teatemaratoni info ja registreerimine

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE