Jaanuaris toimuv 8.Tondiraba Sisemaraton pakub talvel suvises vormis jooksmist

23.11.2021

Tondiraba Sisemaraton meelitab kohale rahvusvahelise seltskonna

Esimest korda on võimalik Tondiraba Jäähallis joosta ka 10 km! 

Laupäeval, 29.jaanuaril 2022.aastal toimub Tondiraba Jäähallis 8. Tondiraba Sisemaraton. Stamina Spordiklubi poolt korraldatav Eestis ainulaadne sisemaraton pakub maratoonaritele unikaalse võimaluse joosta talvel maraton lühikeses ehk suvises jooksuriietuses. Klassikaline maraton 42 195 m joostakse Tondiraba Jäähalli siseovaalil, millel pikkust 252,66m ehk kokku läbitakse ring 167 korda!
Lisaks maratoni tulemusele on võimalik saada kirja ka 6 tunni jooksu tulemus ehk distantsipikkus. Selleks tuleb ringil joosta 6 tundi ja selle aja jooksul läbitud täisringide arv ehk distants ongi tulemuseks.

6.Tondiraba Sisemaratonil 19.jaanuaril 2020.aastal püstitas Sergei Rjabõškin ajaga 2:42:23 uue Eesti tipptulemuse sisemaratonis, mis tõestab et ka sisetingimustes on võimalik maratonis joosta head aega. 

Kõik lõpetajad saavad lõpetamise kohaga medali ehk mida kiiremini 167 ringi läbida seda väiksem on number medalil! Traditsiooniliselt saavad ka sel korral Tondiraba Sisemaratonile eelregistreerunud osalejad esitada ühe oma lemmiklaulu, mis loovad osalejatele jooksu ajal mõnusa meeleolu.

Seoses ringi eripäradega on osalejate arv 8.Tondiraba Sisemaratonil piiratud 60 jooksjaga ja nagu varasmate aastate kogemused näitavad, siis see arv saab alati täis enne võistlust. 


Esimest korda toimub ürituse raames ka 10 km jooks nimetusega Tondiraba Sisekümme, kus osalejatel tuleb 250 m pikkune ring läbida 40 korda. Sarnaselt sisemaratoniga on ka siin võimalus joosta distantsi ehk saada kirja tulemus ka tunnijooksus. Ka sisekümnes on osalejate arv piiratud, starti lubatakse 50 kiiremat registreerijat.

 

Hetke seisuga pääsevad Tondiraba Jäähalli osalema vaid jooksjad, kellel on ürituse päeval olemas kehtiv CPVID tõend, mis näitab vaktsineerimist või COVID-19 läbipõdemist. 

 

8. Tondiraba Sisemaratoni ja Tondiraba Sisekümme info ja juhendid ning registreerimine 

 

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE