Audi rõngastest inspireeritud medal ootab heategevusliku jooksupäeva lõpetajaid

02.12.2021

Unikaalse Audi rõngastega medali saavad kõik lõpetajad

2021 Audi Heategevusliku jooksupäeva iga distantsi kõiki lõpetajaid ootab finišis unikaalne medal, mis on saanud inspiratisooni jooksupäeva logost ja Audi rõngastest.

Heategvusliku jooksupäeva nimitoetaja Audi logos kajastuvad neli üksteisega seotud rõngast, mis tähistavad autotootjaid, kes 1910 aastal moodustasid Auto Unioni, tänapäeval tuntud Audi. Sama rõngastega Audi logo on ka 2021.aasta Audi jooksupäeva lõpetajate medali keskmes.

 

Detsembri alguse teadmistega võib öelda, et laupäeval, 18.detsembril toimub traditsiooniline Audi Heategevuslik jooksupäev kõigile harjumuspärases formaadis. Ka sel korral kuulub pika jooksupäeva programmi kolm distantsi.  Kell 9.30 avavad võistluspäeva 15.korda toimuv klassikaline maraton ehk 42,195 km ning teatemaraton,  kus tiimi viiest liikmest igaüks läbib ühe 8,4 km ringi. Kell 13.00 stardib viimase distantsina 19.Audi Vana-aasta jooks, kus läbida tuleb üks 8,4 km ring.

Ainuke piirang osavõtule on vastavalt Vabariigi Valitsuse otsustele nõutav Covid tõend. Audi Vana-aasta jooksupäeva võistluskeskusesse Rocca al Mare koolis ja starti pääsevad üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanud osalejad ja saatjad ning neil tuleb esitada vastav Covid tõend. Piirang ei kehti alla 18 aastastele osalejatele ja kaasaelajatele.
Täpsemat info COVID tõendi ja selle kontrollimise kohta leiab - https://www.kul.ee/covid-tervisetoend .


Teatemaratonil on antakse teadet edasi teatepulgaga. Kõigi registreerinud tiimide esimese vahetuse liige saab koos oma rinnanumbriga ajavõtukiibiga varustatud teatepulga.Teatepulk peab olema jooksjal kaasas terve distantsi, vastasel korral kaasneb diskvalifitseerimine. Jooksu ajal võib teatepulga panna varrukasse, vöö vahele. Vahetusalas, vahetusalasse sisenemisel ja väljumisel peab teatepulk olema käes  


Traditsiooniliselt annavad kõik Audi Vana-aasta jooksupäeval osalejad oma panuse heategevuseks. Nii nagu viimasel kolmel aastal, nii toetatakse ka sel korral Eesti Agrenska Fondi, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu. SA Eesti Agrenska Fond asutati 2003.a. ning on sellest ajast alates aidanud väga paljudel hoolduskoormisega elavatel inimestel oma igapäevaeluga toime tulla. Fondi patroon on President Kersti Kaljulaid.
Jooksu ja maratoni osaleja osavõtutasust läheb heategevuseks 5 € ning teatemaratoni tiimi osavõtutasust 25 € ehk iga tiimi panustab samuti 5 € heategevusena

Võistluskeskus asub Rocca al Mare koolis, sealsamas on korraldatud pakihoid ning riietumise võimalus. Peale võistlust on osavõtjatel võimalik ennast koolis pesta ja käia saunas ning kasutada ka ujulat.

2021 Audi Vana-aasta jooksu, maratoni ja teatemaratoni info ja registreerimine

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE