KADRI-d jooksevad poole soodsamalt

09.10.2020

Kui numbri peale tuleb Kadri, siis saab osaleda poole hinnaga

Kui Su eesnimi on Kadri, siis saad Kadrijooksule 50 % soodsamalt

Kadrilaupäevale eelneval laupäeval ehk 21.novembril kell 12 antakse start kolmandat korda toimuvale Kadrijooksule.

Sel korral pakuvad korraldajad kõikidele Kadridele võimalust osaleda poole hinnaga. Selleks pole vaja teha muud kui minna registreerima ja kasutada sooduskoodi KADRI. Kui eesnimi ja sooduskood on samad, siis tulebki registreerimise hinnaks 50 % soodsam osavõtutasu!

 

Kadrijooksu võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Kadrioru staadionil. Kadrioru pargis kulgev 5 km pikkune rada on vägagi kultuurilooline, sest möödub mitmest pargis asuvast vaatamisväärsusest. Nii jäävad kadrisantidele tee peale KUMU, Presidendi loss, kunstimuuseum, luigetiik, Poska ja Kreutzwaldi mälestusmärgid ja palju muud huvitavat. Traditsioonide kohaselt saavad kõik kadrisandid finišis kindlasti ka kommi ja janukustutust.
Nagu korralikele jooksuvõistlustel ikka, nii antakse ka Kadrijooksul osalejatele kiibiga numbrid ning võetakse aeg ja tekib paremusjärjestus. Distantsi pikkus on 5 km, aga eesmärgiks ei tohiks Kadrijooksul olla uue isikliku rekordi püstitamine, vaid eelkõige meelelahutus ja ühine katri jooksmine.
Kadrijooksu teeb aga eriliseks see, et kõik osalejad saavad korraldajatele seeliku, millega tuleb startida, distants läbida ja loomullikult ka lõpetada!

 

Kadrijooksu info ja registreerimine

Toetajad

TLN Spordiamet
Tere
TradeHouse