BeActive Night 2019 pani Spordinädalale rõõmsa punkti

30.09.2019

Tegevusi oli seinast seina

26.septembril pani Spordinädalale aktiivse punkti MyFitness Haabersti klubis suurejooneline BeActive Night. Avatud oli mitu erinevat treeningtsooni, võimalus oli valida üle 15 treeningstiili ja üle 20 treeneri vahel! See oli suur trennipidu ja sportlik meelelahutus.

Välialal rajatud aktiivsel MyFitness Madness Race takistusjooksu rajal said ekstreemspordisõbrad roomata nii lume peal kui hüpata autokummide vahel. Parimad võitsid endale õhtuks spetsiaalselt loodud BeActive Night särgid. BeActive Nightile osales palju inimesi ja kohale tuldi kogu perekonnaga. Treeninguid oli nii suurtele kui väikestele ja midagi meelepärast leidis igaüks. Osaleda sai erinevates rühmatreeningutes, joogat teha, tantsida ning liikumisest rõõmu tunda.

Viiendat aastat tähistatud üleeuroopaline Spordinädalal püstitas Eesti tipptulemuse – kaheksa päeva jooksul korraldati terves Eestis 1182 liikumissündmust ja registreeriti koguni 193 840 osaluskorda.

Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi hinnangul on sündmuste ja osalemiskordade arvud muljetavaldavad. “Täna kokkuvõtteid tehes võime tõdeda, et viies spordinädal võeti eestimaalaste ja Eesti organisatsioonide poolt soojalt vastu ning seda oodati juba pikisilmi. Sündmuste arvu osas oleme teiste Euroopa Liidu liikmesriikidega võrreldes esireas ning liikumishuvilised leidsid kindlasti endale spordinädala raames sobiva tegevuse. Käesoleval aastal oli hüüdlauseks „Aeg liikuda“ ning loodan, et andsime positiivse impulsi ka neile kaasmaalastele, kes korrapäraselt liikumisharrastusega veel ei tegele,“ ütles Lusmägi.

Toetajad

SportKõigile
terveeestiees
KulMin
COOP
Spordimuuseum

Peatoetajad

EOK
EU_Erasmus