BeActive Run pakkus Kadriorus jooksurõõmu

28.09.2020

Spordinädala patroonid Sandra Raju, Inger, Kristel Kruustük ja Tiit Land on suurepärases hoos

26. septembri õhtupoolikul enam kui 40 Euroopa riigis peetud "BeActiveNight" kulmineerus Kadrioru pargis peetud BeActive Runiga

Kadrioru staadionilt alguse saanud 5 km rada pakkus osalejatele suurepäraseid vaateid. Kiireimaid aegu näitasid meestest Bert Tippi (16.21) ja naistest Annika Roosleht (20.55). Meestest lõpetasid eise ja kolmandana Janar Juhkov ja Martin Vilismäe. Naistest mahtusid veel poodiumile Stella Täht ja Marit Tarm.

 

BeActiveRunist võtsid osa ka Spordinädala patroonid, laulja Inger Fridolin, ettevõtja Kristel Kruustük, suunamudija Sandra Raju ja rektor Tiit Land.

 

Tallinnas peetud kogupereürituse raames sai lisaks BeActiveRunile osaleda rühmatreeningute lühitrennides, mängida discgolfi ja osaleda kergejõustiku välitreeningul.

 

23.-30. septembrini EOK ja Ühendus Sport Kõigile poolt korraldataval Spordinädalal on registreeritud 1150 sündmust üle Eesti, endale meeldiva liikumisürituse saab leida siit. Spordinädala korraldamist toetavad Erasmus+ programm, Kultuuriministeerium ning Coop Eesti.

 

Tulemused ja fotod

Toetajad

SportKõigile
terveeestiees
KulMin
COOP
Spordimuuseum

Peatoetajad

EOK
EU_Erasmus