Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide hooaeg alustab Nõmmel

20.05.2020

Võistlejad vahetusalas Nõmme Spordikeskuses

2020.aasta Suple, Sõtku, Sörgi hooaeg saab alguse 20.juunil Nõmme Spordikeskuses. Jaanipäeva ette korraldab Stamina Spordiklubi kolm rahvatriatloni, kuhu on oodatud kõik rahvaspordi ja liikumisharrastuse huvilised. 

Hommikuinimestele on mõeldud kell 10 algav Nõmme hommikutriatlon. Neile, kes on harjunud päeval sportima, saavad kell 14 võistelda Nõmme lõunatriatlonil ning õhtul aktiivsetele spordisõradele sobib kell 18 stardipaugu saav Nõmme õhtutriatlon. Kõigil kolmel rahvatriatlonil on üks ja sama distants. Igal võistlusel on osalejate arv piiratud 40 võistlejaga ja start antakse eraldistardist 15 sekundilise intervalliga.
Nõmme Spordikeskuse välibasseinis toimub 100 m ujumine ning ratta- ja jooksudistants kulgevad Nõmme Terviseradadel. Rattal tuleb sõita 12 km pikkune ring Nõmme-Harku  terviserajal ning viimase etapina tuleb osalejail joosta kolm 1 km pikkust ringi.
Igal võistlusel autasustatakse meeste ja naiste kolme kiiremat ja kõigi osalejate vahel loositakse veel 5 sportlikku auhinda.
Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatloni võistlustel saab osaleda ka ratast omamata, sest koostöös CityBike’ga pakutakse võimalust rentida ratas triatloni läbimiseks.

Toetajad

Pühajärve SPA
otepää
KULKA
Tupla