Pühajärve pargitriatlon pakkus triatlonirõõmu nii uutele kui vanadele triatlonisõpradele

12.07.2021

Pühajärve pargitriatlonil startisid nii noored kui vanad, nii kogenud kui uued tratlonisõbrad

Pühajärve pargitriatloni olid seekord teistest kiiremad Tiit Matvejev ja Jaanika Parts

Pühapäeval, 11.juulil toimunud Pühajärve pargitriatlonil ujuti Pühajärves 150 m, millele järgnes 8,7 km pikkune rattasõit, mis koosnes kahest ümber Puhkekeskuse pargi kulgevast 4,35 km pikkusest ringist. Viimase etapina tuli osalejail pargis joosta 3,4 km, mis koosneb kahest 1,7 km ringist.

Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide 15.hooaja 2.etapi Pühajärve pargitriatloni starti tuli kokku 52 võistlejat, kelle seas oli juba triatlonikogemustega sportlasi, aga ka päris esimest korda triatloni proovinuid ja rõõmustavalt palju oli osalemas lapsi.

Meestest võttis napi aga kindla võidu Tiit Matvejev, kes kolme ala läbimiseks kulutas aega 32 minutit ja 8 sekundit. Teise lõpetanud Kert Pallo kaotas võitjale 8 sekundiga ja Kolmadaks tulnud Tauno Riibak 22 sekundiga. Naistest oli kindel võitja Jaanika Parts, kes lõpetas ajaga 37:19.2 üldarvestuses kõrgel 11.kohal. Poodiumi teisele ja kolmandale kohale võistlesid end õed Ingrid ja Erika Hiiemäe.