Nõmme õhtutriatlon pakub suurepärast võimalust proovida triatloni

06.08.2021

Vahetusala asub Nõmme väliujula kõrval

Neljapäeval, 19.augustil toimub Nõmme õhtutriatlon, mis lõpetab 2021.aasta Suple, Sõtku, Sörgi hooaja.

Võistluskeskus Nõmme Spordikeskuses avatakse kell 15.00 ja siis algab eelregistreerinutele stardimaterjalide väljastamine ja kohapeal registreerimine.

Nõmme õhtutriatloni start on kell 17 ja võistlus algab Nõmme Spordikeskuse väliujulas 100 m ujumisega. Ujumise start antakse eraldistardist 15 sekundilise intervalliga. Stardinumbrid ehk ka stardijärjekord on moodustatud registreerimise järjekorras, st kes varem registreeris see ka varem stardib.

Ratta- ja jooksudistants kulgevad Nõmme Terviseradadel. Rattal tuleb sõita üks 12 km pikkune ring Nõmme-Harku  terviserajal ning viimase etapina tuleb osalejail joosta kolm 1 km pikkust ringi ehk kokku 3 km.
Autasustatakse meeste ja naiste kolme kiiremat ja kõigi osalejate vahel loositakse veel 3 sportlikku auhinda.
Eelregistreerinud osalejad, kes soovisid rendiratast, saavad selle koos kiivriga stardimaterjale välja võttes.


NB! Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsustele pääsevad Nõmme Spordikeskuses asuvasse võistluskeskusesse vaid osalejad, kes tõestavad oma nakkusohutust. Osaleja peab omama ühte kolmest tõendist - negatiivset testitulemus, COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või COVID-19 vaktsineerimissertifikaat 
Kui osalejal puudub üks nendest tõenditest, siis ta stardimaterjale ei saa ning samuti ei pääse ta ka Nõmme Spordikeskuse territooriumile

Nõmme õhtutriatloni info ja registreerimine 

Toetajad

TLN Spordiamet
KULKA
Pühajärve SPA
otepää