Traditsiooniline Pühajärve pargitriatlon on kõigile jõukohane

13.06.2023

Vahetusala asub Pühajärve Puhkekeskuse pargis

Pühapäeval, 9.juulil toimuv Pühajärve pargitriatlon sobib nii alustavale kui ka kogenud triatloniharrastajale

Suple, Sötku, Sörgi formaadis korraldatav Pühajärve pargitriatlon on heaks sportlikus jätkuks päev varem toimuvale 42.jooksule ümber Pühajärve
Pühajärve pargitriatloni võistluskeskus ja vahetusala asuvad Pühajärve Puhkekeskuse pargis. Kell 11.00 alustavad spordisõbrad Pühajärves ca 150m ujumisega. Seejärel tuleb rattaga ümber Puhkekeskuse pargi sõita kaks 4,35 km ringi ehk kokku 8,7 km. Viimase etapina tuleb osalejail pargis joosta 3,3 km, mis koosneb kahest 1,65 km ringist.
Absoluutarvestuse 3 kiiremat meest ja naist autasustatakse medali ja esemeliste auhindadega. Kõigi lõpetajate vahel loositakse 3 loosiauhinda.

 

Pühajärve pargitriatloni info ja registreerimine

 

Traditsiooniliselt selguvad Pühajärvel ka Pühajärve sportlikumad mehed ja naised, kes võistlevad mõlemal Stamina Spordiklubi korraldataval rahvaspordiüritusel. Laupäeval, 8.juulil joostakse juba 42.korda ümber Pühajärve ja pühapäeval, 9.juuli toimub samas Pühajärve pargitriatlon.

Mõlemal päeval osalenute ajad kahelt võistluselt liidetakse koondarvestusse ning kiirema summaarse aja saanud mees ja naine ongi Pühajärve kiireimad meed ja naine. Autasud on ette nähtud kolmele parimale naisele ja mehele

Toetajad

Pühajärve SPA
otepää
KULKA
Tupla