Pühajärve pargitriatlonil olid kiireimad Kristjan Melikov ja Triin Gede

10.07.2023

Kristjan Melikov, Stever Juhandi ja Raul Roots esimesel rattaringil. Foto Lauri Pihlak

Pühajärve pargitriatlon pakkus triatlonirõõmu nii uutele kui vanadele triatlonisõpradele

Pühapäeval, 9.juulil toimus traditsiooniline Pühajärve pargitriatlon. Võistlejatel tuli ujuda Pühajärves 150 m, millele järgnes 8,7 km pikkune rattasõit, mis koosnes kahest ümber Puhkekeskuse pargi kulgevast 4,35 km pikkusest ringist. Viimase etapina tuli osalejail pargis joosta 3,4 km, mis koosneb kahest 1,7 km ringist.

Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide 17.hooaja Pühajärve pargitriatloni lõpetas 37 võistlejat, kelle seas oli juba triatlonikogemustega sportlasi, aga ka päris esimest korda triatloni proovinuid ja rõõmustavalt palju oli taaskord osalemas lapsi koos oma vanematega.


Meestest võttis kindla võidu Kristjan Melikov, kes läbi kõik kolm ala koondajaga 32 minutit ja 2,6 sekundit. Teise lõpetanud Raul Roots kaotas võitjale 56,6 sekundiga ja ujumise kindlat võitnud  Stever Juhandile kogunes kolmandana finišeerides lõpuks kaotust 2 minutit. Naistest oli kindel võitja Tiin Gede, kes ajaga 38:23.6 saavutas üldarvestuses 10.koha. Teise ja kolmandana lõpetaid Marge Kikas ja Marit Tamm.


Pühajärve pargitriatloni tulemused ja tulemused alade kaupa

Lauri Pihlaku Fotod 

Toetajad

Pühajärve SPA
otepää
KULKA
Tupla