Audi heategevusliku jooksupäeva uus toimumisaeg on 16.jaanuar 2021

15.12.2020

Kõigi eelduste kohaselt joostakse 16.jaanuaril taas lumel

Korraldajad loodavad ja usuvad, et Vabariigi Valitsuse kehtestatud keeld spordi- ja liikumisüritustele lõpebki 3. jaanuaril 2021.a. ja uuel aastal saab kasvõi mööndustega taas rahvaspordiüritustel liikumisrõõmu pakkuda.

18. korda korraldatav Audi heategevuslik jooksupäev toimub laupäeval, 16. jaanuaril 2021.aastal. detsembril. Võistluskeskus asub ikka Rocca al Mares kooli juures õues, kus suure tõenäosusega saab toimuma ka stardimaterjalide jagamine. Audi jooksupäeva programmi jääb ikka kolm distantsi, aga stardiaegades ja lubatud osalejate arvus võivad veel tulla muudatused.

Praeguste teadmiste juures antakse maratoni ja teatemaratoni start kell 9.00. Nii maratonile kui ka teatemaratonile on hetkel registreerimine suletud, sest mõlemale distantsile on registreerinud maksimaalselt lubatud arv osalejaid.
8,44 km pikkusele jooksu start antakse kell 15.00. Kuna osaleme lubatakse kuni 250 jooksjat, siis on jooksu registreerimine veel ka avatud. .

Kuna kõigi eelduste kohaselt jäävad ka peale keelu kaotamist kehtima osalejate maksimaalse hajutatuse nõuded, siis eelpool toodud ajavava peaks selle tagama. Päeva esimeses pooles on võistluskeskuses ja võistlusrajal ainult maratonil ja teatemaratonil osalejad ning päeva teises pooles 8,44 km pikkuse jooksu läbijad.
Ennetavalt saab kinnitada, et võistluskeskuses saab toimuma maksimaalne hajutamine, millele kindlasti saavad kaasa aidata osalejad ise. Kõigi distantside stardikoridori pääseb peale käte desinfitseerimist  ja ainult maski kandes. Peale stardijoont ületades saab  eemaldada maski, mille saab panna tasku või visata 200 m stardist asuvasse prügikonteinerisse. Peale oma jooksu või teatevahetuse lõpetamist on osalejatel kohustus koheselt finišialast ja soovitatav ka võistluskeskusest lahkuda.


Korraldajad loodavad, et 16.jaanuaril saab võimalikuks üheskoos jooksurõõmu nautima ning kõigi osalejate panuse heategevusse. Praeguse seisuga on Audi heategevuslikule jooksupäevale registreerunud osalejad annetamas 4000 €, mis läheb Eesti Agrenska Fondile, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu.

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE