Audi heategevusliku jooksupäev toimub 3.aprillil 2021

11.01.2021

Aprillis saab joosta ilmselt ka lühikeste pükstega

Korraldajad loodavad ja usuvad, et kevadeks on olukord Eesti normaliseerunud ning Vabariigi Valitsuse piirangud spordi- ja liikumisüritustele on lõppenud.

Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangud sporditegevusele kehtivad kuni 17.jaanuarini, seega ei ole võimalik 16.jaanuaril ka kõige parema tahtmise juures Audi Jooksupäeva korraldada. Suure tõenäosusega pikenevad erinevad piirangud veel jaanuri lõpuni. Kuna korraldajate kindel soov on Audi jooksupäev reaalselt korraldada ja loodetavasti ka osalejatel on kindel soov päris jooksuvõistlusel osaleda, siis vaatasid korraldajad uue toimumise kuupäeva osas juba kevadesse. Nii toimubki juba 18. korda korraldatav Audi heategevuslik jooksupäev laupäeval, 3. aprillil 2021.aastal. Võistluskeskus asub ikka Rocca al Mares kooli juures. Audi jooksupäeva programmi kuulub ikka kolm distantsi – maraton ja teatemaraton ning jooks. Maratoni ja teatemaratonile on plaanis anda ühisstart hommikul kell 9.00. Nii maratonile kui ka teatemaratonile on hetkel registreerimine suletud, sest mõlemale distantsile on registreerinud maksimaalselt lubatud arv osalejaid.

8,44 km pikkusele jooksu start antakse kell 15.00. Kuna osaleme lubatakse kuni 250 jooksjat, siis on jooksu registreerimine veel ka avatud.

Täpsed korralduslikud tingimused ja reeglid avalikustatakse hiljemalt 15.märtsil. Vastavalt  juhendile jooksu ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel osavõtumaksu ei tagastata. Osavõtutasu kantakse edasi järgmisele aastale või kui jooks lükatakse edasi, siis tagab osalemise edasilükatud jooksul. Seega on registeerinud osalejatel ja tiimidel tagatud osalemine 3.aprilli toimuval Audi heategevuslikul jooksupäeval. Need osalejad ja tiimid, kellele 3.aprill osalemiseks ei sobi, tuleb anda teada oma osalemise tõstmisest laupäeval, 18.detsembril 2021.toimuvale 19.Audi Vana-aasta jooksupäevale hiljemalt 31.jaanuariks stamina@stamina.ee 


Korraldajad loodavad väga, et 3.aprillil saab võimalikuks üheskoos jooksurõõmu nautida ning teha suur avalöök Eesti jooksuhooajale ja anda kõigi osalejate poolt panus heategevusse. Praeguse seisuga on Audi heategevuslikule jooksupäevale registreerunud osalejad annetamas 4000 €, mis läheb Eesti Agrenska Fondile, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu.

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE