Jooksupäeva asemel toimub aprillis Audi heategevuslik jooksukuu

22.03.2021

Vastava distantsi paelaga medalid ootavad heategevusse panustavaid jooksjaid

Audi vana-aasta jooksupäev toimub heategevusliku jooksukuuna 1.aprillist kuni 2.maini virtuaaljooksuna. NB! Täiendatud

Kuna Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangud sporditegevusele kehtivad hetkel kuni 11.aprillini, siis ei ole juba ümbertõstetult Audi heategevuslikku jooksupäeva võimalik läbi viia ka 3.aprillil. Arvestades hetkel Eestis valitsevat olukorda, siis ei ole suure tõenäosusega võimalik aprillis ja ilmselt ka mais üritust korraldada ühepäevasena ja tavavormis.

Korraldajate ja toetajate kindel soov on Audi jooksupäevale registreerunud osalejatele pakkuda võimalust osaleda ja saada tulemus kirja oma valitud distantsil, teenida välja enda poolt valitud distantsi osaleja medal ning panustada ühiselt heategevusse.

Nii toimubki juba 18. korda korraldatav Audi heategevuslik jooksupäev seekord virtuaaljooksuna ja seda terve aprillikuu jooksul ehk 1.aprillist kuni 2.maini.  
Virtuaaljooks toimub soovituslikult Audi Vana-aasta Jooksupäeva ametlikul rajal, mille 1(ühe) ringi pikkus on 8,44 km. Rajal on km märgid ja suunanooled ning samuti on tähistatud ringi algus ja lõpp punkt Rocca al Mare kooli parklas. Rada kulgeb täies ulatuses mööda kergliiklusteid, Rajakaardi link 

Virtuaaljooksu vastava distantsi võib läbida ka osaleja poolt vabalt valitud rajal.


Audi heategevusliku jooksukuu virtuaaljooksu programmi kuulub ikka kolm distantsi – maraton ja teatemaraton ning jooks. Osaleja võib distantsi, millele ta on registreerinud, läbida ametlikul Audi Vana-aasta Jooksupäeva rajal või osaleja enda poolt vabalt valitud rajal.

Jooksul osaleja peab jooksma 1 ringi ehk 8,44 km või jooksma 8,44 km oma valitud rajal.
Maratonil osaleja peab jooksma 5 ringi ehk 42,195 km või jooksma 42,195 km oma valitud rajal. Korraga võib läbida kas 1, 2 või kuni 5 ringi ja max arvesse minevate ringide arv on 5(viis) ehk täis maraton 42,195 km.
Teatemaratonil peab iga võistkonna liige jooksma 1 ringi ehk 8,44 km või peab iga liige jooksma 8,44 km oma valitud rajal. Tiimi tulemus on lõplik kui iga liige on laadinud oma tulemuse tiimi tulemustesse.
Audi heategevusliku jooksukuu virtuaaljooksu täpsed reeglid on kirjas juhendis


Vastavalt Jooksupäeva juhenditele osavõtumaksu ei tagastata, kui üritus jääb ära korraldajatest mitteolenevatel põhjustel. Osavõtutasu tagab osalemise muudetud üritusel ehk jooksukuu virtuaaljooksul. Kui juba registreerinud osaleja soovib siiski virtuaaljooksust ja ühtlasi ka heategevusesse panustamisest loobuda, siis on võimalik oma osalus kanda edasi 18.detsembril 2021.aastal toimuva Audi Vana-aasta Heategevusliku Jooksupäeva vastavale distantsile. Selleks tuleb saata osaluse edasikandmise soov meilile stamina@stamina.ee hiljemalt 10.aprilliks, kus tuleb ära tuua oma nimi, isikukood, distants
 

Korraldajad loodavad väga, et kõik juba registreerunud osalejad kasutavad siiski võimalust oma valitud distantsil heategevusliku jooksukuu raames osaleda ning anda oma panus heategevusse. Praeguse seisuga on Audi heategevuslikule jooksupäevale registreerunud osalejad annetamas 4000 €, mis läheb Eesti Agrenska Fondile, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad - et pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu.

Audi Eesti lisab omalt poolt iga jooksukuu virtuaaljooksu raames läbitud ringi eest heategevusena Eesti Agrenska Fondile 1 €.

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE