OSALEJA INFO - 2023 Audi heategevuslik vana-aasta jooksupäev

06.12.2023

Võistluskeskus asub Rocca al Mare koolis

2023.aasta Audi Vana-aasta jooksupäev (jooks, maraton ja teatemaraton) toimub laupäeval, 9.detsembril 2023

Start ja finiš asuvad Rocca al Mare kooli esisel parkimisplatsil ning võistluskeskus asub Rocca al Mare koolis sees. Kooli aadress Vabaõhumuuseumi tee 8, kaardil asukoht

AJAKAVA - Laupäev, 9. detsember 2023
8.00 – Avatakse võistluskeskus ja algab stardinumbrite väljastamine.
9.30 – Maratoni ja teatemaratoni start   
12.05 – Esimesed maratoni lõpetajad
13.00 – Jooksu 8,4 km start
13.27 – Esimesed jooksu lõpetajad
14.00 – Autasustamine

SAABUMINE JA PARKIMINE
Võistluskeskuses parkimisvõimalused puuduvad, piiratud arv kohti on vaid korraldajatele.
Jooksust osalejad saavad oma auto parkida
*Kooli juures Rocca al Mare kooli bussipeatuse juures asuvas väikeses parklas
*Mõisa 4 tornhoone ees asuvas parklas
*Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas ja pärast jooksu teha ka jõuluostud!
Korraldajad soovitavad tulla ühistranspordiga. Bussid 21,21B,41,41B peatuvad Rocca al Mare kooli peatuses, mis asub otse võistluskeskusese kõrval. Sõiduplaan
NB! VABAŐHUMUUSEUMI TEELE ON AUTODE PARKIMINE KEELATUD!!! Kõik valesti pargitud autod teisaldatakse!

VÕISTLUSKESKUS, DISTANTSID JA STARDIMATERJALIDE JAGAMINE
Tule varakult võistluskeskusesse Rocca al Mare koolis, võta oma number ja ajavõtukiip. Nii tagad endale suurepärase jooksupäeva!
MARATON - registreerunud osalejad 
Maratonil osalejatele antakse Craft jooksuvest ja ajavõtukiibiga rinnanumber - mõlema kandmine on kohustuslik kogu distantsi jooksul. Maratonijooksjatel tuleb Craft jooksuvest panna oma üleriietele peale ja sinna esiküljele kinnitada rinnanumber. Kui maratonijooksja jookseb teatemaratoni 1. vahetust, siis peab ta võtma ka teatemaratoni tiimi teatepulga ja 1.vahetuse rinnanumbri. Ilma Crafti jooksuvestita ja stardinumbrita stardikoridori ei lubata! Kiibiga rinnanumber tuleb kinnitada korralikult, vajadusel aitavad korraldajad. NB! ILMA KIIBIGA RINNANUMBRITA POLE AEGA!
TEATEMARATON: registreerunud tiimid
Teatemaratonil on teate edasiviimiseks igal tiimil teatepulk, mis on varustatud ajavõtukiibiga. NB! ILMA TEATEPULGATA POLE TIIMIL AEGA!
*Teatemaratoni numbrid on etappide kaupa, iga etapi jooksja saab ise oma stardinumbri. 1.etapi jooksja saab koos rinnanumbriga ka teatepulga
*2., 3., 4. ja 5.etapi jooksjad saavad oma rinnanumbri vastavalt 2.etapi jooksjad – 3.etapi jooksjad – 4.etapi jooksjad – 5.etapi jooksjad
*Iga etapi jooksja peab võistluskeskusest ise oma numbri võtma ja kohal tuleb olla aegsasti enne prognoositavat oma etapi algust.
*Peale igat etappi annab etapilt saabuja järgmise etapi jooksjale vahetusalas teatepulga.
*Teatepulk peab olema jooksjal kaasas terve distantsi, vastasel korral kaasneb diskvalifitseerimine
*Jooksu ajal võib teatepulga panna varrukasse, vöö vahele
*Vahetusalas, vahetusalasse sisenemisel ja väljumisel peab teatepulk olema käes
*Igal etapil on oma värvi ja kiibiga varustatud rinnanumber (Roheline - 1.vahetus; Kollane - 2.vahetus; Sinine - 3.vahetus; Hall - 4.vahetus; Punane - 5.vahetus).
*Etappide järjekord on see, mis registreerimisel sai pandud. Kui on soov muuta, siis selleks tuleb saata lõplik etappide järjekord hiljemalt 6.detsember urmo@stamina.ee 
JOOKS: registreerunud osalejad
Jooksul osalejatel toimub ajavõtt rinnanumbri taga oleva kiibiga. Rinnanumbri kandmine on kohustuslik kogu distantsi jooksul. NB! ILMA KIIBIGA RINNANUMBRITA POLE AEGA!

RADA: Ringi kaart
Ringi pikkus on 8,439 km, Maratonil joostakse 5 ringi. Teatemaratonil jookseb iga liige 1 ringi. Rada kulgeb 100 % talvistel kergliiklusteedel ja autoteel jooksmine on keelatud ning võib kaasa tuua diskvalifitseerimise. Rada on tähistatud, olulistes pöördekohtades on raja suunajad. Igal ringil on 2 joogipunkti. 4,3 km joogipunktis pakutakse sooja teed. Maratoni jooksjatele ringi lõpu joogipunktis spordijooki, vett, sooja teed, leiba, banaani, rosinaid, soola, kurki.
VÕISTLUSKESKUS
Võistluskeskuses on võimalik soetada 10€ Audi jooksupäeva mütsi, mis sobib ideaalselt talvisteks jooksu- ja suusatreeninguteks. Samuti on võimalik osta 5€ praktiline numbrivöö, millega saab numbri talvistele riietele panna ilma haaknõelu kasutamata.
PEALE JOOKSU
Peale lõpetamist saavad kõik osalejad medali.
Medal kaelas saavad osalejad rinnanumbri alusel Rocca al Mare koolis teisel korrusel sooja suppi. NB! Toitlusalale minnes tuleb jalanõud ära võtta!

RIIETUMINE, PESEMINE, PAKIHOID
Riietumine ja pakihoid toimub Rocca al Mare koolihoones. Peale jooksu on kõigil võimalus pesta, saunas käia ja ujuda Rocca al Mare kooli spordikeskuses.

Peasponsor

Audi

Toetajad

Craft
TLN Spordiamet
kulka
Tupla
RPE