Praktiline numbrivöö tagab numbri mugava kandmise

27.04.2023

Numbrivööl olevatele kumminööridele saab mugavalt ja turvaliselt kinnitada sarja numbri

Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd sarja hooaja numbri kinnitamiseks sobib ideaalselt numbrivöö

Nagu eelmisel aastal, nii saavad ka 2023. aastal Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd sarja osavõtjad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele). 
Etapi tulemuse saamiseks peab hooaja rinnanumber olema igal pärisetapil osalejal kaasas ning olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number, mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.

 

Rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel. Numbri võib jätta numbrivöö külge ja etappide vahelisel ajal jätta kas autosse või spordikotti.

Numbrivööga numbri kandmine lõpetab tüütute haaknõelte kasutamise ja riietele aukude tegemise. Numbrivööd saab kasutada ka teistel rahvaspordiüritustel ja on seeläbi ka keskkonnasõbralik. 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit