2020 Icebug Kõva Mehe Jooks toimub juulis

18.05.2020

Rehvi tassimine on kavas ka seekord

2020.aastal juba 13.korda toimuva Icebug Kõva Mehe Jooksu uus kuupäev on laupäev, 18.juuli, mil kõik takistuste- ja mudajooksu sõbrad on oodatud Saunapunkti, et taaskord ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust.

Kuna vastavalt Eestis kehtivatele reeglitele ei ole ürituse algsel kuupäeval, 20.juunil võimalik veel Icebug Kõva Mehe Jooksu korraldada, siis määrasid jooksu peakorraldajad Stamina ja Saunapunkt uueks kuupäevaks laupäeva, 18.juuli.
Täpne stardikorraldus ja stardigruppide suurused on veel lõplikult paika panemata, aga korraldajad teevad omalt poolt kõik, et kõiki reegleid täites saaksid kõik soovijad unustamatust elamusest osa.


Eesti vanimal takistustega krossijooksul tuleb osalejatel 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal ikka läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.
Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Icebug Kõva Mehe Jooksule registreerinute Crafti särgid peaksid olema saadaval alates 1.juunist ja kõik lõpetajad saavad peale pingutust ka uhke medali.

 

Täpne info ja registreerimine www.stamina.ee/kovamees 

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo