13.Icebug Kõva Mehe Jooksul uued ja tuttavad takistused

13.07.2020

Sillakonstruktsioon, mille alt roomatakse starti ja üle mille finišeeritakse, ootab Saunapunktis võistlejaid

2020.aastal juba 13.korda toimuv Icebug Kõva Mehe Jooks pakub osalejatele juba tuttavaid, aga ka uusi ja atraktiivseid takistusi

Laupäeval, 18.juulil kell 12 antakse start Eesti vanimale, juba 13.korda toimuvale Icebug Kõva Mehe Jooksule. Takistuste- ja mudajooksu sõbrad kogunevad taaskord Saunapunkti, et üheskoos nautida ekstreemsemat jooksuelamust.
Stamina ja Saunapunkti poolt korraldatava Icebug Kõva Mehe Jooksu distants on traditsiooniliselt 10 km ning rada on adrenaliini tõstev ja meeldejäävaid emotsioone pakkuv. Krossijooksuks sobival rajal tuleb osalejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.
Juba tuttavatele üle torude jooksmisele ja torudest läbi roomamisele, erinevate veetakistuste ületamisele ja läbimisele, mudas roomamisele ja üle müüri turnimisele, käte jõul rippes edasi liikumisele ja konteineri läbimisele tuleb sel korral kasutada ka mägironimise oskusi ja ületada korralik hoovimaja. 

Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Takistuste mitte läbimis korral määratakse osalejatele trahv - 10 käte kõverdust. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Kolme kuni viieliikmelise tiimi arvestuses liidetakse kolme kiireima osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja. Võistlejate ohutuse ja takistuste nautimise huvides on osalejad jagatud kolme stardigruppi.  1.grupis stardivad eelmisel aastal head tulemust näidanud ja ka potentsiaalsed kiiremad. Ülejäänud grupid on reeglina moodustatud registreerimise ajalise järjekorra alusel. Igas grupis läheb rajale keskmiselt 200 osalejat.

Ka seekord teeb Icebug Kõva Mehe Jooksust otseülekande Delfi TV, mis annab huvilistele ka kodus diivanil võimaluse kaasa elada atraktiivsele spordisündmusele. Lisaks on ka võistluskeskuses suur ekraan, kus kaasaelajad saavad jälgida rajal toimuvat. Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpetajatele on uhke medal ja Crafti särk!

Eelregistreerimine lõpeb kolmapäeval, 15.juunil ja huvilised saavad end jooksule kirja panna veel võistluspäeval, 18.juulil Saunapunktis. 
Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Asukoha kaart


 

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo