Kahepäevalise Icebug Kõva Mehe Jooksu registreerimine on avatud!

28.12.2020

Märjaks saab ka 2021.aastal

Kuni 2020.aasta lõpuni on registreerimine Icebug Kõva Mehe Jooksule ja Kõva Tiimi Jooksule esimese vooru hindadest kuni 15 % soodsam!

2021.aasta juuni kolmandal nädalavahetusel ehk 19. – 20.juunil on kõik takistuste- ja mudajooksu sõbrad oodatud Saunapunkti, et taaskord ühiselt nautida ekstreemsemaid  jooksuelamusi. Juba 14.korda toimuv Kõva Mehe Jooks toimub esimest korda kahepäevasena.

Pühapäeval, 20.juunil toimub põhivõistlus ehk klassikaline 10 km pikkune Icebug Kõva Mehe Jooks, kus uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust. Stamina ja Saunapunkti korraldataval Eesti vanimal takistustega krossijooksul, Icebug Kõva Mehe Jooksul tuleb osalejatel 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Rajale tulevad nii uued kui ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.
Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi saab kuuluda kuni viis individuaalsel osalejat ning parima tiimi arvestuses liidetakse kolme kiireima osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim ongi võitja.
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda Crafti särgi ja uhke medali.

 

Päev varem ehk laupäeval, 19.juunil toimub esimest korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad raja koos.
Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.
Tiimiliikmed saavad lõpetamisel ka ajaloolise, esimest korda toimuva Kõva Tiimi Jooksu medali.
Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.

 

Kuni 2020.aasta lõpuni on osavõtutasud esimese vooru hindadest kuni 15 % soodsamad. Icebug Kõva Mehe Jooksule saab end registreerida 25,5 euroga (1.vooru hind 30 €) ja Kõva Tiimi Jooksule saab kolmeliikmelise tiimi registreerida 40 euroga (1.vooru hind 45 €)

Icebug Kõva Mehe Jooksu juhend

Kõva Tiimi Jooksu juhend
Mõlema jooksu registreerimine


 

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo