Traditsiooniline Icebug Kõva Mehe Jooks pakub nädalavahetusel eneseületamist igas mõttes

17.06.2021

Tiigi tõus lõpeb mõnusa roomamisega

Icebug Kõva Mehe Jooks pakub takistuste- ja mudajooksu sõpradele Saunapunktis taaskord eneseületamist ja esimest korda kaks päeva järjest.

Laupäeval, 19.juunil toimub esimest korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad 2,5 km raja koos.
Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.
Tiimiliikmed saavad lõpetamisel ka ajaloolise, esimest korda toimuva Kõva Tiimi Jooksu medali.
Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.


Pühapäeval, 20.juunil toimub põhivõistlus ehk klassikaline 10 km pikkune Icebug Kõva Mehe Jooks, kus uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust. Stamina ja Saunapunkti korraldataval Eesti vanimal takistustega krossijooksul. Arvestades prognoositavat kuuma ilma, otsustasid korraldajad meditsiiniteenistuse tungival soovitusel lühendada distantsi ca 20 % ehk Icebug Kõva Mehe Jooksul tuleb osalejatel ligi 8 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Rajale tulevad nii uued kui ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.
Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. 
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda Crafti särgi ja uhke medali.

 

Eelregistreerimine lõpeb neljapäeva, 17.juuni õhtul.

Icebug Kõva Mehe Jooksu ka Kõva Tiimi Jooksu info https://stamina.ee/et/kovamees/
Mõlema jooksu registreerimine

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo