Pärnu Päästekomando võitis esimese Icebug Kõva Tiimi Jooksu

19.06.2021

Kolm kiiremat tiimi on karikate ja auhindadega pärjatud

Pea 30 kraadises kuumuses tuli esimese Kõva Tiimi Jooksu starti 37 kolmeliikmelist tiimi

Laupäeval, 19.juunil toimus esimest korda Icebug Kõva Tiimi Jooks, kus osalesid kolmeliikmelised tiimid. Kokku tuli starti 37 tiimi, kelle kõik liikmed startisid koos ning väheste eranditega ka läbisid ja lõpetasid umbes 2,8 km raja koos.
Tiimid startisid eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Tiimi kõik liikmed said ka individuaalse ajavõtukiibi ja seega said ka oma distantsi läbimise aja. Tiimi lõpptulemus läks lukku aga tiimi kõige aeglasema liikme järgi ehk tiim oli täpselt nii tugev, kui kiire oli tiimi nõrgim liige.
Nende reeglite järgi osutus kiireimaks ja parimaks tiimiks Pärnu Päästekomando, kelle kolm liiget finišeerisid koos ja said kõik täpselt ühe aja 22 minutit ja 47 sekundit. Teisena lõpetas võistluse võõrustaja Saunapunkti Eliit tiim ning kolmandana jõudsid poodiumile Vanad ja Kobedad nime kandnud tiim.
Rõõmustavalt palju oli osalejate seas pere tiime, kus laosed said vanemate julgustava toe abil ka osa karmimast takistusjooksust.  Kõva Tiimi Jooks pakkus meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis.