Joosep Tammemäe tuli viiendat korda Icebug Kõva Mehe Jooksu võitjaks

22.06.2021

Võitja Tammemäe Sparta hantli takistust läbimas

Joosep Tammemäe võttis 14. korda toimunud Icebug Kõva Mehe Jooksul kindla võidu, kui oli teisena lõpetanud Carry Salustest finišis kiirem pea 2 minutit.

Tallinna lähedal Saue vallas Saunapunktis Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti poolt korraldatava Icebug Kõva Mehe Jooksu distants oli seoses ülikuuma ilma tõttu tavapärasest 2 km lühem ehk joosti 8 km. Rajal oli aga sellegipoolest rohkelt erinevaid takistusi.
 

Joosep Tammemäe läbi 8 km pikkuse takistustega raja kõige kiiremini ja saavutas ajaga 47:51.0 oma viienda võidu sel võistlusel. Teisena lõpetanud Carry Saluste kaotas võitjale minuti ja 45 sekundit. Kolmandana pääses poodiumile Steven Linkov, kes lõpetas ajaga 50:17.2.
Joosep Tammemäe kindlustas oma viienda võiduga kõigi aegade edukaima Kõva Mehe Jooksu osaleja staatus. Varasemad võidud pärinevad aastatest 2012, 2017, 2018, 2020

Naistest võitis Kõva Mehe Jooksu Külli Sizask ajaga 56:06.6, mis andis üldarvestuses kõrge 24.koha. Teisena lõpetas Icebug Kõva Mehe Jooksude püsikunde Siiri Mere ja kolmandana jõudis finišisse eelmise aasta naiste kiireim Jane Raudsepp


Kokku lõpetas lisaks väga kuumale ilmale raske, aga rohkelt emotsioon pakkunud 14.Icebug Kõva Mehe Jooksu 253 kõva meest ja naist.

 

13. Icebug Kõva Mehe Jooksu tulemused

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo