Icebug Kõva Mehe Jooks tähistab 2022.aastal 15.juubelit!

15.11.2021

Mudas roomamise lõpp toob juba võidutunde

2022.aasta Icebug Kõva Mehe Jooksule ja Kõva Tiimi Jooksule saab soodsaimalt kirja panna kuni 2021.aasta lõpuni!

2022.aasta juuni teisel nädalavahetusel ehk 11. – 12.juunil toimub saavad kõik takistuste- ja mudajooksu sõbrad kahe päeva jooksul nautida ekstreemsemaid jooksuelamusi. Teist korda on lisaks traditsioonilisele Kõva Mehe Jooksule kavas ka lühem tiimivõistlus Kõva Tiimi Jooks.  

Pühapäeval, 12.juunil tähistab Stamina ja Saunapunkti korraldatav Eesti vanim takistustega krossijooks, Icebug Kõva Mehe Jooks väikest juubelit. Juba 15.korda on uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad oodatud Saunapunkti, kus kõik soovijad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal. Juubelijooksu puhul tulevad rajale paljud uued taksitused, aga alles jäävad ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.
Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused.
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda Crafti särgi ja uhke medali.

 

Päev varem ehk laupäeval, 11.juunil toimub teist korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad raja koos.
Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.

Ka tiimijooksul saavad lõpetamisel kõik tiimi liikmed Kõva Tiimi Jooksu medali.
Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.

 

Kuni 2021.aasta lõpuni kehtivad soodsaimad osavõtutasud. Nii Kõva Mehe Jooksule kui ka Kõva Tiimi Jooksule on 2021.aastal osavõtuasud 15 % soodsamad kui alates 2022.aasta 1.jaanuarist kehtima hakkavad registreerimisehinnad.
Icebug Kõva Mehe Jooksule saab end registreerida 30 euroga (alates 1.01.2022 hind 35 
€) Kõva Tiimi Jooksule saab kolmeliikmelise tiimi registreerida 45 euroga (alates 1.01.2022 hind 55 €)

Icebug Kõva Mehe Jooksu juhend

Kõva Tiimi Jooksu juhend
Mõlema jooksu registreerimine

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo