Icebug Kõva Mehe ja Tiimi Jooksudel saavad osalejad ja parimad praktilised meened

07.06.2022

Mudas roomamine ja kogu rada on puhas meelelahutus

11.-12.juuni toimuv Icebug Kõva Mehe Jooksu nädalavahetus pakub takistuste- ja mudajooksu sõpradele Saunapunktis eneseületamist kahel päeval.

15.korda toimuv Icebug Kõva Mehe Jooks pakub lõpetajate ja parimate autasustamisel praktilist lähenemist. Nii saavad Kõva Tiimi ja Kõva Mehe jooksu lõpetajad traditsioonilise medali, millel seekord ka praktiline väärtus. Nimelt on mõlema võistluse medalitele lisatud pudelivaja, mis võimaldab medali hiljem riputada näiteks kodus sauna, kus sellega saab avada janukustutavaid jooke. Lisaks praktilisusele pöörleb medalil silmailuks ka kuulus Icebugi põrnikas. Mõlema jooksu parimatele on karikate asemel sel korral ette nähtud tammepuidust lõikelauad, kuhu on graveeritud ürituse nimi ja saavutatud koht, millega täidavad "karika" funktsiooni ning mis hiljem leiavad praktilist kasutamist ka auhinnatu koduses majapidamises.
 

Laupäeval, 11.juunil toimub teist korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad 2,5 km raja koos.

Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.
Tiimi kõik liikmed saavad lõpetamisel hõbedase praktilise pudeliavajaga Kõva Tiimi Jooksu medali.

Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.


Pühapäeval, 12.juunil toimub põhivõistlus ehk klassikaline 10 km pikkune Icebug Kõva Mehe Jooks, kus uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust. Stamina ja Saunapunkti korraldatav Eesti vanim takistustega krossijooks toimub juba 15.korda.
Jooksul tuleb osalejatel ligi 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Rajale tulevad nii uued kui ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja mudatiikide jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud. Esimest korda on plaanis pakkuda ka elava tulega takistust!
Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. 
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda särgi ja sarnaselt tiimijooksule samuti pudeliavajaga praktilise musta medali.

 

Eelregistreerimine lõpeb reede, 10.juuni õhtul.

Icebug Kõva Mehe Jooksu ka Kõva Tiimi Jooksu info https://stamina.ee/et/kovamees/
Mõlema jooksu registreerimine

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo