Icebug Kõva Mehe jooks toimub 25.mail ja Icebug Kõva Tiimi Jooks 24.mail

15.04.2024

Koprarada ootav takistuskrossijooksu sõpru ka 2024.aastal

Kõigile Icebug Kõva Mehe Jooksule enne 15.maid registreerunutele garanteeritakse registreerimisel valitud suurusega Icebug Kõva Mehe Jooksu särk!

Stamina ja Saunapunkti poolt korraldatav Eesti vanim takistustega krossijooks, Icebug Kõva Mehe Jooks toimub laupäeval, 25.mail juba 17.korda. Ligi 10 km pikkusel krossijooksuks sobivale rajale on oodatud nii tipud kui ka harrastajad, keda kõiki ootavad paljud uued takistused, aga alles jäävad ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.
Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused.
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad kõik osalejad laheda särgi ja uhke medali.

 

Neljandat korda toimuv Kõva Tiimi Jooks toimub esimest korda argipäeval ehk reede, 24.mai õhtul. Nii sobib tiimivõistlus, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid, ideaalselt arginädala lõpetamiseks ja üheskoos tiimitöö arendamiseks. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad raja koos.
Tiimid stardivad eraldistardist 15 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.

Ka tiimijooksul saavad lõpetamisel kõik tiimi liikmed Kõva Tiimi Jooksu medali.
Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.

 
Registreerimine on avatud ja eelregistreerimine kestab Stamina iseteeninduskeskkonnas kuni 22.maini 2024.aastal.

17. Icebuga Kõva Mehe Jooksu juhend
4.Icebug Kõva Tiimi Jooksu juhend

 

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE
cramo