Sarja juhendid

1. Tulemuste arvestamine toimub 2020. aasta hooajal võistlejate individuaalsete ajavõtukiipide alusel.

2. Iga osaleja saab alates esimesest etapist, millel osaleja osaleb, isikliku ajavõtukiibi, mis jääb hooaja lõpuni osaleja kätte. Kiibi vastuvõtmisega kohustub saaja kiibi hooaja lõpus tagastama. Kiip tuleb enne igal etapil osalemist kinnitada jalale ümber pahkluu.

3. Kiibita osalemiskordi ei taastata ega parandata.

4. Kiibi kaotamisel või mahaunustamisel tuleb osta uus või rentida üheks etapiks asenduskiip – uue kiibi ostuhind on € 25 ja rendihind üheks etapiks € 5. Rentimisel tuleb kiip peale etapil osalemist koheselt tagastada ajavõttu.

5. Osaleja kiip on isiklik – etappidel kasutab teda ainult selle kiibile registreeritud osaleja.

6. Teistele tiimikaaslastele või osalejatele kiibi edasiandmine kasutamiseks sarja etapil osalemiseks toob kaasa osaleja tulemuse ja vastava tiimi tulemuse tühistamise.

7. Kiipidele ja kiibirihmadele on rangelt keelatud midagi kirjutada, neid värvida, kiibirihmasid lühemaks lõigata või mingil muul moel kiipe ja kiibirihmasid rikkuda.

8. Osaleja vastutab oma kiibi eest kogu sarja toimumise vältel ja TAGASTAB sügisel hiljemalt 10 päeva jooksul peale viimast etappi kiibi Sarja korraldajatele.

9. Tagastamata kiipide eest on korraldajatel õigus nõuda kompensatsiooni € 25 vastava arve esitamisel tiimi kaptenile.

10. Ajavõttu jatulemuste arvestamist teostab 2020 Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjas ChampionChip Eesti OÜ koostöös MyLaps Eesti OÜ’ga.

11. 2020 Tradehouse tervisejooksu ja -kõnd sarja korraldaja on MTÜ Stamina Spordiklubi.

MTÜ Stamina Spordiklubi
Külmallika 15, Tallinn 12617
stamina@stamina.ee
www.stamina.ee/tervisejooks

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit