Sarja juhendid

KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal on Lisa tulemuse 

 

Tulemusi on võimalik laadida faili kujul (vastavast keskkonnast laetud fail, kus on teie soorituse gps andmed ja soorituse jooksul läbitud distants ning selleks kulunud aeg).

  • Peale faili laadimist kontrollige tulemustest, kas kõik vastab tegelikkusele - koht kaardil, kus jooksite, aeg, jne ... NB! läbitud distants võib olla pikem, aga süsteem ise leiab tulemusele vastava distantsi pikkuse ja selleks kulunud aja. Teie ei pea selleks täiendavalt midagi tegema.
  • Kui laetud faili poolt loodud tulemused ei vasta tegelikkusele näidatakse veateadet kus on enimlevinud vead kirjeldatud. Kui ikka ei õnnestu siis palume saata fail info@goandrun.eu ja me uurime, mis võib olla selle põhjus.
  • Selleks, et tulemused saaks korrektselt faili salvestatud on oluline, et spordikella/nutiseadme aku oleks piisavalt laetudGPS koordinaatide salvestamine peab olema võimaldatud, AUTOPAUSE funktsioon on väljalülitaud (kui jääd distantsil seisma siis soorituse aeg peatub), alati jookse/kõnni nõutud distantsist natuke rohkem (siis on kindel et vajalik distants on salvestatud).

 

Kuidas salvestada tulemus failina kui mul pole spordikella?

Selleks on võimalik kasutada nutitelefonis spordikellade tootjate poolt loodud äppe, mille kasutamine ei eelda spordikella olemasolu.

Näide on tehtud Suunto äpi kasutamiseks, analoogiline on see ka Polar'i (alla laadida Polar Flow) ja Garmin'i (Garmin Connect) puhul.


Suunto äpi avapilt, allservas variandid konto loomiseks või sisselogimiseks.

Kui olete sisseloginud saate salvestada faile ka omamata Suunto spordikella
 

1. Alustamiseks vajutage            2. Record with                    3. Alustamiseks valsmis
üleval paremal + märgi peale           app                                siis GO

                                   

 

4. Alustate liikumist                          5. Lõpetades salvestage                                      6. Export as .fit

    ning äpp salvestab teie                fail ning saatke/salvestage                                  file

    treeningu                                      punane nool paremal üleval

                             

                                     

 

7. Saatmiseks või salvestamiseks valige teile sobiv variant

    

 

Samuti saate neid faile laadida kõigi GoAndRun poolt loodud virtuaalvõistluste tulemustesse.

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit