2020.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 1.etapp toimub 27.04 - 3.05

29.04.2020

Viimasel kahel aastal populaarseks osutunud 6,6 km rada Paljassaare poolsaarel

Stamina ja Tradehouse kutsuvad 2020 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 1.etapile, mis toimub kaugosaluse vormis 27.aprillist kuni 3.maini 2020.

1.etapi osaluse saab joosta või kõndida käesoleval nädalal ehk 27.aprillist kuni 3.maini ja läbitud vahemaa peab olema vähemalt 4 km.

Kaug- ehk virtuaaletapil saab osaluse läbida erinevatel Eesti terviseradadel , aga osaluse saab joosta või kõndida ka enda poolt vabalt valitud kohas.
Sarja Facebooki lehel on üleval ka soovituslike radade album , kuhu lisatakse eelmiste aastate tuttavaid radasid ja ka uusi radasid, kus võimalik 2 + 2 reeglit järgides joosta ja kõndida oma osaluskorrad kaugetapina.


Kaugetapid toimuvad seni kuni kehtib eriolukord ning kehtiv liikumiskord ei muutu ehk siis kaugetapi läbimisel tuleb kindlasti järgida väljas liikumise 2 + 2 reeglit

Kaugosaluse arvestamine toimub portaali GoAndRun.eu kaudu. Kõik sarjale (nii tiimid kui individuaalosalejad) registreerunud on automaatselt olemas ka GoAndRun.eu keskkonnas ja saavad seal oma proloogi ja etappide kaugosalusi üles laadida. Kaugosaluste laadimine

 

20.aprill – 26.aprill toimunud proloogi tulemusi saab veel üles laadida kuni 30.aprillin k.a.
Eelduseks on. et joostud või kõnnitud 4 km distantsi fail jääks sellesse ajavahemikku.


Info
Et kõigega jooksvalt kursis olla, tasub kindlasti panna like sarja FB lehele https://www.facebook.com/Tervisejooks/  ja seda ka aeg ajalt ka jälgida!

Samuti külastada uuenenud sarja kodulehte www.stamina.ee/tervisejooks
 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit