2020.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 2.etapp toimub 4.05 - 10.05

04.05.2020

Stamina ja Tradehouse kutsuvad 2020 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 2.etapile, mis toimub kaugosaluse vormis 4.maist kuni 10.maini 2020.

2.etapi osaluse saab joosta või kõndida alates 4.maist kuni 10.maini ja läbitud vahemaa peab olema vähemalt 4 km.

Kaug- ehk virtuaaletapil saab osaluse läbida erinevatel Eesti terviseradadel , aga osaluse saab joosta või kõndida ka enda poolt vabalt valitud kohas.
Sarja Facebooki lehel on üleval ka soovituslike radade album , kuhu lisatakse eelmiste aastate tuttavaid radasid ja ka uusi radasid, kus võimalik 2 + 2 reeglit järgides joosta ja kõndida oma osaluskorrad kaugetapina.


Kaugetapid toimuvad seni kuni kehtib eriolukord ning kehtiv liikumiskord ei muutu ehk siis kaugetapi läbimisel tuleb kindlasti järgida väljas liikumise 2 + 2 reeglit

Kaugosaluse arvestamine toimub portaali GoAndRun.eu kaudu. Kõik sarjale (nii tiimid kui individuaalosalejad) registreerunud on automaatselt olemas ka GoAndRun.eu keskkonnas ja saavad seal oma proloogi ja etappide kaugosalusi üles laadida. Kaugosaluste laadimine

2.etapi tulemust saab üles laadida kuni 12.maini k.a., aga joostud või kõnnitud 4 km distantsi fail peab jääma 2.etapi ajavahemikku ehk peab olema toimunud 4.-10.mai.

 

2.etapi tulemused https://goandrun.eu/et/voistlused/22/18.-tradehouse-tervisejooks/results

 

27.aprill kuni 3.mai toimunud 1.etapi tulemusi saab üles laadida kuni 5.maini k.a.
Eelduseks samuti, et joostud või kõnnitud 4 km distantsi fail jääks 1.etapi ajavahemikku.


Info
Et kõigega jooksvalt kursis olla, tasub kindlasti panna like sarja FB lehele https://www.facebook.com/Tervisejooks/  ja seda ka aeg ajalt ka jälgida!

Samuti külastada uuenenud sarja kodulehte www.stamina.ee/tervisejooks

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit