Juunis toimuvad Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja etapid reaalselt

25.05.2020

Juunis saab tunda rõõmu Vabaõhumuuseumis liikumisest

Tervisejooksu 6. – 8. etapp saavad toimuma reaalselt kindlal ajal ja konkreetsel rajal

Juunis toimub kokku neli etappi ja neist kolm esimest saavad toimuma juba enamvähem tuttavas rütmis. Vaid viimane juuni etapp toimub kaugosaluse vormis.

6.etapp 2. – 4.  juuni Nõmme Spordikeskus / Nõmme terviserada

7.etapp 9. – 11. juuni Eesti Vabaõhumuuseum

8.etapp 16. – 18. juuni Botaanikaaed

Lähtuvalt kehtestatud tingimustest ja piirangutest (üritusel saab olla kuni 100 osalejat ja kahe ürituse vahel peab jääma 1 tund desinfitseerimiseks ) on aga etapp jaotatud kolme päeva peale ja igal päeval on 3 stardiaega. Sarjas osalejad peavad valima etteantud valikust endale sobiva nädalapäeva ja kellaaja, mis jääb kehtima kolme etapid jooksul

Paralleelselt toimuvad edasi ka kaugosalusega etapid ehk siis valida on kas osaleda reaalselt või kaugosaluse korras nagu seni. Kui ei õnnestu mingil ajal ikkagi osaleda, siis võib alati oma etapi teha ka virtuaalselt –mõlemad variandid on käigus paralleelselt.


Sarja 9.etapp jääb jaanipäeva ja võidupüha nädalasse ja seetõttu toimub 9.etapp ajavahemikul 22. – 28.juuni juba tuttava kaugosaluse vormis

Juulis läheb sari üle juba eelmisest aastast tuttavale korrale, kus etapp toimub kolmapäeval ja neljapäeval ning mõlemad päevad on erinevate kohtades.

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit