Newton Running pakub tervisejooksjatele parimat

25.06.2020

Newton Running on loodud parimaks

Kolmapäeval, 8.juulil külastab Ilmarise metsas Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 10.etappi Newton Running koos soodustuste ja rahulolu garantiiga

Newton Running võtab kaasa suure hulga erinevas suuruses ja erinevaid mudeleid Newton jalanõusid. See annab võimaluse igal soovijal saada esimest tutvust Newtoni tossuga ja tunnetada seda vabas õhus ja laiemal maa alal. Tihti peab ostja tegema otsuse just kitsal alal poe riiulite vahel, aga nii on väga keeruline öelda, kas see on just ostja jaoks parim jalanõu.

Lisaks veel Newton Running tutvustus, soovitused ja testimise võimalus.


Newton Running
Newton Running jooksujalanõu on loodud erinevalt kõigist teistest jalanõudest. 

Mitte selleks, et lihtsalt olla erinev, vaid selleks, et olla parim. 

Newton Running asetab meie keha täiuslikult naturaalsesse, inimesele loomulikku asendisse, tagades tervist säästva liikumise. 

Newton Running poolt patenteeritud ainulaadne talla ehitus lisab sinu jooksusammule võimsust ja kiirust. Tänu ergonoomilisele jooksu asendile kulutad sealhulgas vähem energiat.

 

Newton Running soodustus Tradehouse jooksusarja osavõtjatele:

Sooritades ostu (või broneerides) Tradehouse tervisejooks ja -kõnd etapil kohapeal, kehtib kõigile jalanõudele soodustus -20€

Sooritades ostu Fysioparki esindustes ja näidates ette jooksusarja kiipi, kehtib 2020 aasta lõpuni kõigile jalanõudele soodustus -15€

 

Rahulolu garantii Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjast osavõtjatele:

Tradehouse jooksusarja osalejatele kehtib Newton Running jalanõudele 2 nädalane rahulolu garantiiperiood. 

Fysiopark annab omalt poolt alati parima, et seda ei juhtuks, aga siiski on alati võimalus, et mingil põhjusel osutub jalanõu suurus või mõni muu detail siiski valeks. Fysiopark ja Newton Running soovivad, et ostja rahulolu oleks maksimaalne. Õige naudingu jooksmisest saab ikkagi ainult siis, kui jooksujalanõu on parim partner ja treeningkaaslane. 

Seega annab Fysiopark garantii – kui ostust on möödunud 2 nädalat ja on tunne, et pole jalanõuga millegipärast sõbraks saanud, proovime üheskoos leida sobivama mudeli või tagastame soovi korral koheselt tasutud summa. Rahulolu garantii kehtib juhul, kui jalanõu pole saanud märgatavaid väliseid kahjustusi (sealhulgas ei arvestata kerget talla mustri kulumist, mis on normaalne osa jalanõu kasutamise protsessist).

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit