Tervisejooksjad ja -kõndijad saavad osaleda tasuta Be Active Run'l

03.09.2020

Kadrioru pargis ootab jooksjaid ja kõndijaid mõnus 5 km rada

Be Active Run toimub laupäeval, 26.septembri Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja viimase, 21.etapi raames.

BeActive Night toimub üleeuroopalise Spordinädala raames laupäeva, 26. septembri õhtupoolikul enam kui 40 Euroopa riigis ning see on mõeldud kogu perele. Tallinnas kl 15 algava kogupereürituse raames on võimalik harrastada erinevaid liikumisviise kui spordiklubi Sparta treenerite juhtimisel toimuvad rühmatreeningute lühitrennid. Kadrioru staadioni rohealal saab mängida nii discgolfi kui osaleda kergejõustiku välitreeningul suunitlusega harrastusjooksjatele.

 

Kell 18 antakse Kadrioru staadioni territooriumilt start BeActive Runile, kus osalejad saavad läbida maalilist 5 km rada nii joostes, kõndides kui kepikõndi tehes. Be Active Run'le on oodat aosalema ka spordinädala patroone, liikuma innustajaid ja eeskujusid olümpiavõitja Gerd Kanter, laulja Inger, näitleja Kait Kall, ettevõtja ja kulturist Ott Kiivikas, ettevõtja Kristel Kruustük, liikumisentusiast ja suunamudija Sandra Raju ja rektor Tiit Land.Kõik lõpetanud saavad osalejamedali.
BeActive Run toimub 18. hooaega tähistava liikumisharrastuse sarja „Tradehouse tervisejooks ja –kõnd“ viimase, 21. etapi raames. Sarjas osalejatele on BeActive Runil osalemine tasuta. Registreerida tuleb Stamina iseteeninduskeskkonnas siin Registreerimisel tuleb valida Be Active Night Run ja tasuta osalemise saamiseks tuleb peale isikuandmete sisestamist sisestada kood THTJ2020

 
Need sarjas osalejad, kes ei soovi Be Active Run'l osaleda saavad 21.etapi läbida laupäeval, 26.septembril kell 15.00 - 18.00 või kaugosalusega kogu nädala jooksul.
 

Be Active Run info stamina.ee/et/beactiverun 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit