Hooaja lõpetamine toimub 21.oktoobril kell 19.00

09.10.2020

Tavapärast lõpetamist sel aastal kahjuks ei toimu

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 18. hooaja lõpetamine ning auhindade väljaloosimine toimub kolmapäeval, 21.oktoobril, kui eetrisse läheb VIRTUAALGAALA

Tradehouse Tervisejooksu sarja 18. hooaja lõpetamine ning auhindade väljaloosimine toimub virtuaalsel teel kolmapäeval, 21.oktoobril. Mini telesaade ehk otsestuudio algab kell 19. Prognoositavaks pikkuseks on poolteist tundi, millesse mahub nii mõndagi. 

Kõige olulisem osa ehk parimate auhindade loosimised toimuvad otsesaate jooksul ja nagu ikka on erinevates kategooriates rohkem kandidaate kui üks. 
Tavapäraselt auhinnatakse ka sel korral aktiivsust ehk osalemist. Kategooriaid on kokku 7 - rattaparkla kasutaja, individuaalne meesosaleja, individuaalne naisosaleja, parim naistiim, parim meestiim, parim segatiim ja parim tiim. Lisaks loositakse viimasena ka kõigi parima tiimi kategoorias kandideerinute vahel 2 lohutusauhinda.

Kõigi kategooriate (va rattaparkla kasutaja) koondtulemused https://stamina.ee/et/tervisejooks/koondtulemused

 

Lisaks loosimistele on otsesaates kavas intervjuud sarjaga seotud inimestega ja värvi lisavad erinevad üllatused. Väga huvitav tõotab tulla interaktiivne lühiviktoriin Tradehouse auhindadele, kus osalejad saavad vastata live's ja tulemused saavad ka kohe üles. Viktoriinis osalemine eeldab nii arvuti kui nutitelefoni olemasolu, sest mõlemaid tuleb paralleelselt kasutada.

 

Virtuaalgaala otseülekanne algab kolmapäeval, 21.oktoobril kell 19.00 sarja FB lehel  https://www.facebook.com/Tervisejooks

 

#olemekaugelolemekoos 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit