Tervisekilomeetrite programm motiveerib liikuma mitmel põhjusel

12.04.2021

Tervisekilomeetrite kogumine toob näole naeratuse

Tervisekilomeetrite programmis on esimese 10 päevaga kogutud juba üle 5000 tervisekilomeetri. 

1.aprillist käivitunud tervisekilomeetrite programm on juba enne 28.aprilli startivat Tradehouse tervisejooks ja -kõnd algust motiveeritult liikuma pannud üle 100 sarjaga liitunud osaleja. Kokku on joostud ja kõnnitud juba üle 5000 km ning tehtud üle 2000 jooksu- või kõnniringi treeningu laadimise. Aktiivsemad osalejad on suutnud läbida juba üle 200 km, aga üles laetakse ka lühemaid, näiteks tööle mineku kõndimisi.
Aga nagu öeldakse, on parim tõe kriteerium praktika. Allpool mõned arvamused sarjas ja programmis osalejatelt.

 

Lühikese auto- või bussisõidu asemel võib ju valida jalgsi mineku

Tahaksin kiita tervisekilomeetrite programmi idee eest! Igapäevaselt käin suhteliselt vähe jala, minu jaoks on tervisekilomeetrite programm just see lisamotivatsioon, mida vajan, et valida lühikese auto- või bussisõidu asemel jala minek. Eelmisel nädalavahetusel oli lisaks ka suurepärane ilm jalutamiseks!

Kadri, osaleb naispaaride arvestuses
 

Progressiivne projekt, mis tekitab endas sisemise sunni liikuma

Mulle väga meeldib !

Tegemist on väga progressiivse projektiga, mis justkui ei kohusta millekski, kuid samas tekitab endas sisemise sunni liikuma. Olles ise keskmisest aktiivsema eluviisiga ja liigeldes enamuse ajast aastaringselt jalgrattaga, siis justkui pole vahet, kas selles projektis osaleda ehk teistega ennast võrrelda. Kuid nagu Crossfitis, kus Ego jäetakse „ukse taha“ on ka siin Ego „ukse taga“, sest kõik osalejad on Võitjad...... aga ikka tuletab Ego ennast meelde ja teed lisaks tavalisele päevasele liikumisele vähemalt ühe nn ajavõtuga liikumise, et „linnuke“ saada kirja????

Liikuv kivi ei sammaldu !

Eduard, osaleb segapaaride arvestuses
 

Mistahes liikumine on parim teraapia üldse!

Eelmisel aastal liitusin Marathon100 korraldaval väljakutsetel „Eesti500“, kus oli vaja liikuda nelja kuuga 500 km. See oli täitsa tehtav ja medal oli ka selle vääriline!
Stamina on sel hooajal välja tulnud väga hea motivatsiooniprogrammiga - koguda tervisekilomeetreid. Nii mõnigi kolleeg minu tiimist on uurinud, millise tasemini liikuda. Kuid ma arvan, et mistahes liikumine on parim teraapia üldse! Põlevad kalorid on vaid boonuseks! ????

Sel aastal olen ma enesele seadnud eesmärgi jõuda aasta lõpuks teemanttasemini. 9- kuuga 1500 km peaks olema jõukohane küll!
Tiivi, osaleb segatiimide arvestuses

 

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjaga saab liituda kogu aeg ja koheselt saab asuda koguma ka tervisekilomeetreid!

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit