Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 19.hooaeg alustab mais

21.04.2021

Kindlasti saab uuel hooajal ühel kolmapäeval joosta ka Vabaõhumuuseumis

Kui uued koroonapiirangute leevendused jõustuvad, siis alustab Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sari 1.pärisetapiga 5.mail ja kaugetapiga 3. – 9.maini

Kui algselt oli planeeritud uue hooaja algus 28.aprillil, siis praegu kehtivate piirangutega ei ole see võimalik. Vabariigi Valitsuse 20. aprilli põhimõttelised otsused leevendavad alates 3.maist aga koroonapiiranguid ka spordi ja liikumisharrastuse valdkonnas. Alates 3. maist on õues lubatud spordi- ja liikumisüritused maksimaalselt 150-le inimesele, kes peavad liikuma hajutatult.
Kui need reeglid saavad neljapäeval, 22.mail valitsuskabinetis ka kinnitatud, siis alustab sari uut hooaega mai esimesel täisnädalal.
 
Arvestades eelmise aasta kogemust ja selle aasta reaalsust saavad ka 2021.aastal etapid toimuma kahes paralleelselt toimuvas vormis. Kolmapäeviti toimub pärisetapp koos stardi ja finišiga ning tähistatud rajaga. Kui ei õnnestu või pole soovi pärisetapile tulla, siis saab iga etapi teha ka virtuaalselt. Täpsemalt on sarjaga liitunutel võimalus nädala jooksul joosta või kõndida oma etapiosalus ka kaugosalusena ehk endale sobivas kohas ja kellaajal. Mõlemad variandid, pärisetapp ja kaugetapp, on käigus paralleelselt.
Täpsed etappide toimumiskohad selguvad ja lähevad ka kodulehele hiljemalt 3.mail

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjaga liitunud saavad automaatselt osaleda ka tervisekilomeetrite programmis, mis käivitus juba 1.aprillist. Kõik kes registreerivad end sarjale, saavad alustada tervisekilomeetrite kogumist. Arvesse lähevad ka logifailid, mis on joostud või kõnnitud alates 1.aprillist.

 

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja registreerimine toimub Stamina iseteeninduskeskkonnas https://iseteenindus.stamina.ee/

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit